Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laura vagy Nóra?

Laura vagy Nóra?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok?
2020. jún. 3. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nóra.
2020. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Laura.
2020. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Bocsánat 4-es, nem tudtam, hogy az oviban vagyunk és megsèrtődûnk a másik véleményén.


Nekem tucatnév a Laura, neked meg a Nóra az, ennyi."


Nem megsértődtem, hanem tényt közöltem. Máskor olvass statisztikát mielőtt hülyeséget írsz. A Nóra igenis tucatnév. 2019-ben a 12. legnépszerűbb név, de már az én időmben is sok volt. Tehát nemcsak szerintem van belőle sok.

2020. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez a két név nagyon egy kategória, talán a Laura hangzásra egy icipicit jobban tetszik.
2020. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő szép, számomra is azonos kategória. A vezetéknévtől is függ természetesen, én az alapján döntenék. Egyébként két keresztnevet is adhattok neki:) Én a Laurát választanám, mert jobban becézhető, de a Nóra névnek meg a karakterét szeretem nagyon
2020. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!