Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom későn írom ki! De...

Tudom későn írom ki! De kislányomnak a Lara nevet szeretném adni, mit gondoltok szerintetek szép név, vagy nyelvtörős? Vagy inkább csak Laura? Vagy Lea? Imire szavaztok?

Figyelt kérdés
Vezetéknév:Ber...ki és anyósom Lauraként adná.De az igazság hogy nekem annyira egyszerű név a Laura,olyan mindennapos értitek mire gondolok..Csenge,Hanna stb egy kategória..kicsit különlegesebb nevet szeretnénk és a Lea az ami megfogott,de unokahugom Lea..pedig a Lea is tetszene..de párom családias pl.Laura párti,mert a Lara olyan idétlen szerintük..szóval felteszem a kérdést ki mire szavaz? 1.Lara 2.Laura 3.Lea
2017. jún. 19. 01:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem imi,hanem mi!!!😅🙈
2017. jún. 19. 01:30
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

2.

A Lara nekem erőltetett és nem is szèp (pedig a mi lányunk beceneve Lora)

2017. jún. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szép név a Lara, és ha neked az tetszik, akkor nehogy már az anyós mondja meg mi legyen a TE lányod neve. Nekem amúgy a Laura nem tetszik, a Lea se annyira, a Lara viszont nagyon szép
2017. jún. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Leat plane, ha van a csaladban...

Ezer nev kozul lehet valasztani.

2017. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!