Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a 7 hónapos baba....

Leesett a 7 hónapos baba. Vigyem kórházba?

Figyelt kérdés

Épp csak kiszaladtam tízórait készíteni. Nem kúszott... eddig. Gondoltam berakom az ágy közepére, kiságy egyik oldalt, párnák a másikon, biztos nem lehet baj. Eskü 1 percre mentem ki, míg piskótát törtem a tízóraiba. 20 mp múlva koppanás, hangos sírás. Beszaladtam és arccal lefele esett. Megnéztem nincs e vérzés, majd felkaptam, a sírás rá fél percre abbamaradt és mosolyogva nézett a fejembe, hogy mit remegek. Mikor letettem megvizsgálni, sehol sem találtam vérzést, púpot. Azóta evett, játszik, jókedvű, élénk, minden végtag mozog, tekintete szimmetrikus, nem hány, nem szédül.

Szerintetek vigyem kórházba? Őszinte leszek, ha nincs komolyabb baja, nem vinnem, mind a korona miatt, mind más fertőzések miatt. Elb.sztam. sz.r anya vagyok, de megtörtént, most pedig le sem veszem róla a szemem.


2020. jún. 5. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy szar anya! Mindenkivel előfordul, aki gyereket nevel. Ne vidd kórházba, semmi baja.
2020. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ne ostorozd magad, sajnos előfordul.

Ha jól értelmeztem, párnára esett, kis magasságból, inkább csak az ijedtség miatt sírt.

2020. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Figyeld, hogy hány-e, koordinált-e a mozgása. De nem hiszem, hogy baja lesz. Nyugodj meg. 😊 (Ha ettől jobb: az egy évesemnek mostanában a kukázás a hobbija, ma amíg pisiltem, beleharapott egy tojáshéjba. 🤦🏼‍♀️)
2020. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Kb. nincs szülő, akinek nem esik le legalább egyszer valahonnan a gyereke, ezèrt nem vagy rossz anya. Figyelgesd, de abból amit írtál, semmi baja, nem kell vinni sehová.
2020. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem párnára esett, hanem laminált padlóra, kb 60 centi magas ágyról, homlokkal csapódott szerintem. Jelenleg a mellkasomon fekszik, két kézzel tépi a hajam, és röhögve az orromat kapkodja be. Szerintem nem lett baja. Vagy egy röntgen elférne?
2020. jún. 5. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy hallottam h addig nincs baj ha esik és üvölt. Ha esik és csönd van azonnal kórház. Nekem nem esett le sose, de tesóméknál sajnos igen, és a poén h ott voltak az ágyon vele, körbefogva, csak épp beszélgettek. Szóval még úgy is megeshet ha ott vagy. Ha esés után sírt akkor sztem nincs vele gond. Én a magam részéről mondjuk nem nyugodnék, tesómék is rögtön kórház, h mivan, és akkor mondta a gyerekorvos h csak akkor van baj ha nem sír.
2020. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet tudni, hogy van-e baja. Én azt gondolom sokkal nagyobb az esélye, hogy nincs. Ha felhívod az ügyeletet, azt mondják vidd inkább be. Az én lányom többször is leesett, de nem volt ennyire kicsi. Egyszer vittük be, mert akkor nem simán a padlón landolt, hanem nekiesett a radiátornak, csináltak röntgent, semmi baja nem volt.
2020. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fájlalja semmi testrészét

Eszik

Nem bágyadt, aludzékony, akkor semmi gond..


Az enyém 8 hetesen is kivitelezni tudta..

Nem lett hál Isten semmi baja

2020. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!