Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a Dm-es bababónu...

Mit tartalmaz a Dm-es bababónusz csomag?

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltattuk magunkat,és azt mondták 4 héten belül megkapjuk a csomit.Mi van benne?

És csak 1x kapunk vagy folyamatosan,hogy működik ez az egész bababónusz?

Köszi a válaszokat előre is!


2010. júl. 31. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Már nem nagyon emlékszem rá,de még valami rémlik.

A legelső egy kis dobozba kaptam pár tanácsadó,-termék ismertető füzetecskét, 1 kupon füzet 0-6 hónapos babáknak,meg 1-2 mintát.

Aztán majd fogsz még kapni leveleket tőlük,nem minden hónapban.Ami tartalmaz további kuponokat (nem sokat),majd ha a babád betölti a fél évet,utána kapni fogsz megint 1 kupon füzetet 7-12 hónapos babáknak lesz.

Mi ezeket kaptuk!

2010. júl. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kupon füzet a lényege, nagyon hasznos. én most is kaptam mindkét gyerekre 15-15%os számla kedvezmény kupont. Összegyűjtöm egyszerre a havi bevásárlást a DM-ben és akkor nagyon jól jön, több ezret spórolok
2010. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 évesen és 18 hónaposan is kapsz tőlük még kuponfüzetet és tanácsadó és mi kaptunk 1 éves szülinap után egy bababónuszos pólót meg közben küldenek ilyen apróbb kuponokat (hotel engedmény, pelenka, vásárlás végösszegi kedvezmény)
2010. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb 1.5 hónapja voltam a dm-ben igényeltem ezt a bababónusz csomagot,de még nem kaptam semmit.....!?!
2010. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!