Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11,5 honapos babamnak eleg...

11,5 honapos babamnak eleg nagy a kutacsa, mindig kell ra sapka napon?

Figyelt kérdés
Ha kicsit fujdigal a szello akkoris kell ra sapi? Es ha napon van mindenkepp? Marmint ha nem a del forro tuzo napon hanem mondjuk delutan 4 kor egy kevesbe napos idoben? Vagy hogy van ez a sapka dolog?
2020. jún. 8. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Újszülöttnek fontos, illetve kisgyereknek ha fúj a szél vagy hideg van. Ilyen időben eszembe se jutna egy 1 évesnek sapkát adni.
2020. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiegészítem: nyáron nap sapka, hogy le ne égjen, ne kapjon napszúrást.
2020. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
De árnyékban fölösleges. Szerintem. Bocsi a sok kommentért, csak útközben jutott eszembe.
2020. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek kell napsapka, nem a kutacstól függ, tűző napon kell valami fejfedő.
2020. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dirket kiemeltem h nem tuzo naprol van szo de mindegy akkor szovegertes 1-es gyakorin mar megfigyeltem😂
2020. jún. 8. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kutacstól függ. Ha sokat éri nap, akkor kell napkalap. Szélben, hűvösebb időben sapi, ami védi a fülét.
2020. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Neked kéne egy kis lecke az uv sugárzásról ;)

Nem csak délben káros és árnyékban is ér. Kutacstól függetlenül hordunk napkalapot 6-os uv fölött.

2020. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Huh én siman kiengedtem fedetlen fővel a fiamat, de akkor veszek neki napkalapot. Bár sztem iszonyú hülyén néz ki, utálom a sapkákat, lehet inkabb baseball sapkát kap.
2020. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Én sem adok kalapot a fiamra. Nem tudom,az is csak melegíti nem? Gyenge szélben sem. Én csak akkor adok sapkát ha hideg van. 7hónapos. Még nem volt beteg. Remélem nem is lesz.
2020. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom,az is csak melegíti nem?"


Te se hordasz soha?

Akkor próbáld ki! Sétálj a napon tíz percet előbb kalap, sapka nélkül, utána azzal. Meg fogsz lepődni.

2020. jún. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!