Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülötnek a fürdés után a...

Újszülötnek a fürdés után a vizes hajára (nem tudom, h hajasbaba lesz-e) kell sapkát adni rá?

Figyelt kérdés
Első baba lesz.

2017. szept. 11. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mivel gondolom utána nem akarod kivinni a meleg lakásból, így nem, elég, ha szárazra törlöd.
2017. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, dehogy. Miért kellene?
2017. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Télen célszerű, de nem megtörlés és megszárítás helyett, hanem után.
2017. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Még a hajas babáknak is csak éppen van haja.
2017. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Átlag 21 fokos volt a lakásunk, téli babaként született. Fürdés után szárazra töröltük a haját és ennyi elég is volt :)
2017. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert anyósom ilyenekkel traktál.. :) bevallom őszintén én is úgy gondoltam, h szárazra tőrlés után nem hinném, h kell hiszen sapka alatt még lassabban száradna a haja, ahol meg fürdetve lesz a pici ott meg hősugárzót fogunk használni.

Pont mondtam ma a férjemnek, h értékelem, h az ő vagy az én anyám tanácsokkal látna el,de már most agyvérzést kapok ezektől, hiszen 20-25éve más volt a bevett "szokás". már csak a gondolattól is feltudnék robbani, h valaki megakarná mondani, h mit h csináljunk a gyerekünkkel.

2017. szept. 11. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Hajasbabam van, ha huvos a lakas kicsit (pl. oszi ido van, a panel mat athult de futes nincs) akkor igen, adok ra. En is fazom furdes utan kontos nelkul.....evidens hogy a pici baba hajas fejbore ha vizes/nedves akkor fazik. Erezni fogod mikor kell raadni.
2017. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
7 vagyok, termeszetesen torles utan adom ra. De a fejbort nem tudod torlessel csuma szarazza tenni ezt jobb, ha tudod. Kis cernasapka alatt 20 perc alatt megszarad a fejbore es amikor leveszem meleg es szaraz az egesz buksija.
2017. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezt szerintem nem így gondolta anyosod, hanem hogy az újszülöttekre alapból is szoktak sapkát adni, az én lányom június legelején született, nagyon meleg volt és így is rá kellett adnom a sapkát, persze nem a vizes hajára, hanem a szárazra. 25 éve is így volt, de most is így van.
2017. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Tavasszal született a lányom. Én pár hétig adtam rá egy nagyon vékony sapkát, mert a nappaliban szoptattam fürdés után, ahol hűvösebb volt mint a szobájában. (ott befűtöttünk a fürdetéshez) Mire evett megszáradt a feje a sapi alatt.
2017. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!