Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos kortol lehet/erdem...

Mennyi idos kortol lehet/erdemes/szokas sima polot adni a gyerekre body helyett?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 10:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Én kb másfél 2 éves korban kezdtem el adni rá a pólókat. De csak is akkor, ha tudtam, hogy a nadrágja elbírja a pelust és a hajoldozást. Vagy ha nadrág pelus volt rajta, olyan belebújós.

Amúgy nem szerettem igazán a korai pólózást, mert a body tartotta leginkább a helyén a pelust.. 2 év körül amúgy is kinövi a gyerek a body méreteket (általában).

2020. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt inkább időjáráshoz kötöm, tavaly nyáron 4-5 hónaposan is volt pólós szettje, most nyáron is azokat vettem főleg, most 15 hónapos. Azért is szeretem jobban nyáron, mert jobban szellőzik, nem tapad rá annyira mint egy body. Egyébként nagyritkán ősszel-télen is adok már rá hosszúujjú felsőt, de az alá adok egy spagettipántos bodyt, hogy ne legyen kint a dereka, amikor lehajol.
2020. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adtam rá pólót amikor a méretében már nem kaptam bodyt
2020. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a szobatisztaság kezdetétől, mert ha már magától pisil, akkor fárasztó mindig patentolni. A lányom 3 éves, nem szobatiszta és főleg body-t adok rá, nyári időben sokszor van pólóban is.
2020. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

9 hós. Már néha meg lehet sülni. Pólóban és pelusban van idebent. Nem értem mit kell tartani a peluson. Momdjuk lehet azért mert mosizunk.

Én is inkább időjáráshoz kötöm amúgy. Ha hűvös, hideg van jó a body mert mindig takarja a derekát a póló meg felcsúszik

2020. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Most lesz 2 a lányom, a napokban adtam rá elöször pólót leģgingssel. A fiam is 2 éves kora körül hordott pólót nyáron, ahogy bejött az ősz visszatértünk a bodyra, egészen addig míg nem lett szobatiszta. Amúgy a bölcsiben kerték is, hogy ameddig csak lehet bodyt adjunk rá, így nem kell tűrögetni a pólót.
2020. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Amikor kezdett szobatiszta lenni. Ahogy írták is, a pelus miatt sokkal praktikusabb a body.
2020. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
2.5 éves korig. Utána már nem volt a méretében. Szerettem, hogy fogja a derekát.
2020. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen nyáron már adtam rá pólót, trikót, mert szellősebb volt mint a body. Ősztől bodyt adtam rá szobatisztaságig. Onnantól nem volt body, hisz nem volt praktikus hiába volt tél.
2020. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

1 éves múlt mikor nyárra a 40 fokba kapott pólót,trikót vagy valami hasonlót.

Amúgy tényleg időjárásfüggő.Ősztől, nyár elejéig míg lesz rá méret bodyba biztos ,hogy ráadom, mert úgy nem lesz ki a dereka.Nyáron dögmelegbe viszont jó ha tud szellőzni mindenhol ahol lehet:)

2020. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!