Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Mit gondoltok a nemi csalódásról?

Figyelt kérdés

Sokan nem beszélnek róla, de létező dolog. Szégyenérzet vagy bármi más miatt,én sem vállalnám mindenki előtt mert jonne a beskatulyázás hogy szar anya vagyok. Édesanyamnak beszeltem rola. Kivancsi lennek a sorstarsak velemenyere. Mert most eleg szarul erzem magam, mindennapom fekete. Fiús anyuka vagyok, orulok a fiaimnak es imadom oket. Habár már az elso utan csalodott voltam de az hamar elmult, miutan a 20heti uh-n kiderult, hogy fiu. Utána mire megszuletett már boldog voltam. És imadom tenyleg. Aztán ugy voltam vele hogy a masodik lehet lány hisz mindig lányos anya akartam lenni, utalok focizni nyilvan a gyerekek kedvérért megteszem utalok sportolni, építeni, autózni. Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni, stb... aztán mikor kiderult hogy ujabb pocaklakonk van mindenki ugy emlegette hogy a kishugi lány lesz ugyis, hu o tuti lány... beleéltem magam, de a 12heti ultrahangon már akkora kukaca van hogy nehez elrontani... nem tudom a Jo isten miert ilyen velem, annyira nagyon vágytam egy kislányra és most sose lesz lányom. Ennyi volt tobb gyerekunk nem lesz, helyunk sincs, en meg nem tudnám elviselni ha még lenne babánk es mind mind fiú lenne. Aki hasonlóan érzett hogy dolgozta fel?

Szeretném a picurkát ugy varni hogy boldogan szeretettel, de egyszeruen ha rá gondolok sírás jon rám és bánkódok hogy nekem miért nem lehet kislányom? Mindennapom ilyen es nem szeretném a terhességem igy tolteni de egyszeruen csalodottsag érzésen nem birok felulkerekedni. Koszonom a szar anya vagy hálátlan pics* hasonlo kommenteken nem kérem! Tudom h valakinek egy gyereke se lehet en hálás is vagyok értuk, csak gyaszolom hogy kislányom nem lehet.



#baba neme #csalódás #Nemi csalódás
máj. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
17%
Te nagyon nem vagy jó emberismerő, lol
máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
58%
Majd elcseréled valakivel, aki a lányának nem örül.
máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
95%
"Én egy kreatívabb anya vagyok, festeni olvasni, tarsasozni imádok, kirandulni," - mondd már el, hogy ezek közül melyiket nem lehet egy fiúval.
máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
80%

1, lehet valami elkerülte a figyelmem, de hogy jött össze hogy rossz embersimerő?



Igazából az hogy egy ember személyisége milyen, az nemtől független. Attól hogy fiú csinálhat "lányos" dolgokat. Ez nem ettől függ. Te inkább csak lányt akartál, de nem jött össze.

Nálunk amikor megtudtam hogy lány eszméletlen boldog voltam, majd kaptam a majd apás lesz, a lányok mindig apásak, és ezt a mai napig hallgatom. Ha az apjához megy inkább akkor de apás, oda van érte, stb. Ha hozzám jön akkor még semmi..:') na ettől nekem herótom van. Nekem az agyvizemet ezzel lehet igazán felhúzni. Pedig a nap javarészét velem tölti, sőt a nap javarészében velem is akar lenni, hiába van itt az apja, tehát én pont hogy azt látom rajta hogy anyás.

Ahh ne haragudj elkalandoztam, lehet a kövi kérdést én írom ki.(:

Aztán vagy megtalálnak a savazók vagy nem.

Sajnálom hogy nem lehet kislányod, nekem nem lehet kisfiam. Én mindig kettőt akartam, egy fiút egy lányt, de többet nem vállalunk, úgy döntöttünk. Én ezt a fiú témát már kezdem elengedni. Látom hogy a kislányom milyen csodálatos, több nem is kell. Sajnos az érzéseid hiába nem mondod azok a fiúk érzik, hogy bár szereted őket, de nem igazán vágysz rájuk. Ezért valahogy csak elkéne engedned ezt a dolgot.

máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem teljesen jogos a csalódottságod. Hiába jönnek majd a hőbörgők, ettől még lehetsz jó anyja a fiaidnak, csak ha már megszületett a pici is, őt kell szeretned, és nem azt keresni, akit nem kaptál meg végül.

Nem pont ugyanez a helyzet, de én meg nagyon lányos anyának gondoltam magam mindig is, lett is két lányunk, megkönnyebbültem, hogy nem kell focimeccseken töltenem az időmet. A férjem is úgy volt vele, hogy már annyira belejöttünk ebbe a rózsaszín világba, hogy nem is drukkol már többet, hogy fiunk is legyen. És hát csak összejött a fiú harmadikra. :D Frankón csalódottak voltunk az UH után!

Focimeccsre azóta sem járok, és szerencsére kiderült, a pasast érdekli a zene, így koncertekre hordom, apja meg elviseli a meccseket helyettem is. O:)

máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
38%
Majd megszokod. Nekem nem volt opció, hogy lányom lesz, mégis az első az lett. Magam alatt voltam egy darabig, de nem volt mit tenni
máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, semmi nem garantálja, hogy egy fiúval csak focizni, építeni, autózni lehet. Amiket írsz, társasozás, festés, olvasás, kirándulás, ezek nem nemfüggő dolgok. "utalok sportolni" - ez is mióta van nemhez kötve? Sportra mindenkinek szüksége van, életkortól és nemtől függetlenül.

Érthető, hogy vágytál egy kislányra, és valamennyira az is, hogy csalódott vagy, de a mértéke túlzás, és ez a sztereotipikus gondolkodás nem helyes.

máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
59%
Lányt akartam és lány lett az első. Másodiknak fiút akartam, bármit megadtam volna érte. Majd rengeteg vetélés és több év után már annak örültem, hogy egyáltalán megmaradt egy gyerek. Ő is lány lett, de igazából akkor már mindegy volt mi lesz a neme csak maradjon velünk. Csak azok sírnak ilyenen akiknek könnyen jönnek a gyerekek. Tudom nem érdekelnek az ilyen válaszok, de itt gyakorin rengeteg anyuka van akik évekig szenvednek, hogy gyerekük lehessen. Lépj túl ezen.
máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
43%
Haha, nyolcas, ezt egyszer megkaptam egy ismerős turbóanyától, hogy én azért vagyok (szerinte) túl laza, és nem helikopterkedem szanaszét a gyerekeim életét, mint ő, mert nekem nem kellett olyan sokat várnom rájuk, mint neki. Mondtam neki, hogy az elsőre 2 évet vártunk, a másodikra másfelet, oké, hármaska valóban gyorsabban jött. Volt benne annyi, hogy legalább bekussolt. Tedd te is ezt O:)
máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
76%
A barátnőm a 3. és 4. gyereket is azért vállalta be, mert remélte, hogy lány lesz és most 4 fia van. Sosem láttam csalódottnak, csodálatos családja van. Én bele tudok helyezkedni abba az érzésbe is, hogy csalódás a más nemű gyerek, de tudomásul kell venni, hogy nincs beleszólásuk a nemébe. Én pl. sosem akartam volna fiút, lányaim vannak, de azt hiszem ez az ellenérzés megszünt volna a születésükkel.
máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!