Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan köztetek aki 2gyerek...

Van olyan köztetek aki 2gyereket akart,aztán született egy égedelem fia és azt mondta nem vállal még eggyet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi, mi az az "égedelem"? 😊
2020. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Jaaa 🤦 közben rákerestem. Szégyenlem, de még nem hallottam ezt a szót.
2020. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartom a fiamat égedelemnek, ahogy te fogalmazol. De baromi nehéz vele, mindenki imádja amúgy hogy milyen okos, ügyes jó fiú. De velem tombol ha ketten vagyunk. Nagyon következetes vagyok és ezt egy dackorszakos nehezen viseli. Én meg a folytonos harcot vele. Örülök hogy mindenki más csak a jót látja benne, mert ezekszerint nem csinálom tök rosszul. És elvileg ez a normális hogy az anyukák kapják a legnagyobb nehézségeket a gyerekeikkel. De épp ezért nem szeretnék másik gyereket. Őt imádom de minden energiám leszivja. Nem hiszem, hogy lenne erőm újra ehhez.
2020. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én bocsi! Lehet nincs is ilyen szó...néha előfordult már,hogy saját nyelven beszélek.😀 Akkor rosszcsont úgy kérdezem
2020. jún. 12. 21:21
 5/18 A kérdező kommentje:
Pont így értettem. Köszönöm a válaszod!
2020. jún. 12. 21:22
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Olyat láttam,ahol hármat terveztek. Az első minta gyerek lett, kevés nehézséggel, ezért felbátorodtak. A második gyerek bepótol minden szívást, ami a naggyal kimaradt, szeretik, de emiatt nem lesz harmadik.
2020. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen szó 😁 székely szójárás, és ráadásul nekem székely felmenőim vannak, ezért duplán szégyenlem magam.
2020. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi 2 vagy 3 babát terveztünk, eddig egy 13 hónapos lányom van, de felér 3 fiúval...úgyhogy hacsak valami csoda nem történik, nem szeretnénk több babát. Tudom milyen a gyerekekkel, 8 unokaöcsém van, nem a naivitás beszélt belőlem :D De ez a lányka túltesz mindegyiken.
2020. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
uncsihugom ilyen, volt róla szó hogy lesz kistestvére, de mindkét szülő nagyon örül neki hogy elálltak a tervtől... iszonyú kedves és bájos kölyök, csak hát na, sok energia meg idegrendszer kell hozzá :D
2020. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Igen, csak éppen lányom van.

Anyukám úgy fogalmazott hogy 3 "égedelem" gyereket felnevelt de az én lányom minden túltesz 😅

De a rengeteg nehézség ellenére nagyon imádom, élettelteli és okos. Nagyon erős jelleme van viszont ez rám is pozitív hatással, nagyon sok dologban megváltoztatott :)

De nem, nem szeretnék másodikat 😃 Vagy talán sok év múlva 😅

2020. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!