Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babák anyukái! (tápszere...

6 hós babák anyukái! (tápszeres) Mennyit eszik gyerkőcötök, hányszor és tápszeren kívül még mit, és abból mennyit? Tudom, hogy egyéni a dolog, csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 nap mulva lesz 6 honapos. Reggel 8-kor eszik 180-200ml, ezutan delben 12-kor eszik szinten 180-200ml, delutan 16 orakor ismet 180-200ml. 18 orakor en szoktam neki adni 100-120ml azert, hogy ne ehezzen nagyom meg a furdes alatt es utanna normalisan tudjam oltoztetni ne orditsa vegig az oltoztetest mert sajnos a furdes utan mindig ez volt nallunk. 19 orakur kezdunk furdeni es 20 orakor adok neki 160-180ml lefekves elott. Reggel 8-kor ebred atalussza az ejszakat mar regota. Sot mar 2 napja 8 helyett majdnem 9-kor ebredt. :) Holnap kezdjuk a hizzataplalast babarizs tapszerrel keverve van a listan 2 napig utanna johet zoldseg es gyumi pure.
2010. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6tól 8ig elég sokat eszik a tápszerből, mert bepótolja az éjszakai lemaradást.

Aztán olyan 11 körül eszünk vmi bébidesszertet fél üvegnyi és mellé még egy kis tápszer.

14-15 körül vmi bébiétel. Azt hogy mennyit eszünk, az attól függ, hogy mit eszünk.

Az ismert kajából és ami ízlik, abból megeszik 1 üveggel is. Amit kevésbé szeret az csak fél üveg, ha meg újat próbálunk, akkor 5-6 kanál. Persze, ilyenkor is tápszer a maradék.

18 körül megint bébidesszert és tápszer.

21 kor fürdi és utána vacsi, csak tápszer.

150-210 ml-ig eszik.

2010. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos a lányom, 5-ször eszik egy nap

reggel kb 160 gramm tápszer, eltérő időben, általában 7-8 között

10-11 között kap gyümölcspépet egy kis babakeksszel és teát, ebből ritkán eszik meg 100 grammnyit, tényleg olyan tízórai féle

13-ig ebéd, mert a gyümölcsre gyorsabban megéhezik, a főzelékből változó mennyiséget eszik, ha ízlik neki akár 140-et is, így mellé csak teát kap, de ha kevesebbet, akkor kap még egy kis tápot is

fél 5-5 között táp, a szokásos 160 grammnyi adag

általában este fél 9-kor vacsizik, szintén ugyanennyit, aztán ha nincs semmi gond, akkor alszik reggelig.

Most sajnos beteg, így csak a tápot és a teát issza, de ha meggyógyul a torka, akkor ismét kap gyümit és főzeléket is.

2010. aug. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 6 hósak vagyunk. Reggeli (6-7 között) 170 ml táp, tízórai (8-9 körül) gyümi (azért ilyen korán, mert általában 9-11/fél 12ig alszik), ebéd (12-1 körül) főzelék/tápszer 170 ml, uzsi (4 körül) ha az ebéd táp volt: tejpép vagy gyümi babakeksszel, ha főzi volt az ebéd, akkor tápszer vagy tejpép, vacsi fél 8 körül 170 ml tápszer.

Ezen kívűl egész nap kínálgatom teával/vízzel/gyümilével, olyan 150-200 ml-t iszik egy nap.

Minden neki ehetőt eszik, főziből általában boltit, mert a főztöm nem eszi meg, gyümiből vagy boltit vagy én készítem, ez változó.

2010. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!