Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 16 hónapos babámon piros...

SOS! 16 hónapos babámon piros foltok jelentek meg, benne fehér kis kiütésekkel. A lábán, lábfején, combján, felkarján és az arcán, viszket is neki. Nem lázas, jó kedélyű, csak nyugtalan. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Vigyem az ügyeletre?

Adtam neki fél ampulla kalciumot, bekentem fenistillel és adtam neki cseppet is.


2010. júl. 31. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés. Keress rá a neten, kidobja. Ügyeletre nem kell menni, de ha nem múlik a kiütés, akkor doki!
2010. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, csalán kiütés. Valszeg ételallergia. Ha kapott tejet, akkor lehet attól. Kb 3 hét alatt derül csak ki hogy ha a tej volt, annyi kell hogy kiürüljön a szervezetből
2010. aug. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes...az én babóm is 16 hós és nekünk is ilyen foltjaink vannak. És még nagyon sok ilyen korú babáról hallottam, hogy hasonló foltok jöttek ki rajta. Vajon mi az egybeesés oka?????
2010. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát az enyém csak tápszert kap és nem kap tejet.

Esetleg lehet, hogy kapott egy kis kinder szeletet, lehet attól.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

Reggelre teljesen elmúlt neki.

2010. aug. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!