Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs kedvetek csatlakozni...

Nincs kedvetek csatlakozni hozzám?

Figyelt kérdés

Kisfiam születése előtt sokat kirándultam, most meg lassan megőrülök a bezártságtól. Szívesen mennénk apával kettesben, de nincs aki vigyázzon addig a másfél éves nagyfiúnkra. Őt meg 15-20 km-en nem lehet végigcipelni, nem is marad meg a hátunkon. Így apa felajánlotta, hogy ő vigyáz rá, míg én egyszer-egyszer kimenőt kapok. Viszont egyedül nem szívesen megyek, így ha van kedvetek, én szívesen veszem bárki társaságát.

Budapestiek vagyunk, így elsősorban a környező hegyekre gondoltam (Pilis, Visegrád, Börzsöny és természetesen a Budai-hegyek). És mivel apa csak hétvégén van itthon, elsősorban szombati napokra.


2010. aug. 1. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem irtam hogy megyek,aztán rájottemmegint 8 hónapos terhes vagyok:-) esetleg egyb kicsit később szivesen csatlakozom.
2010. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy pesti vagy .... Én is nagy túrázó vagyok, de hát 250 km választ el bennünket. Bocs, hogy nem adtam érdemleges választ.
2010. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint az elsőnél. tök jó ötlet, csak van egy 8 hós pocakom (is) :DDDD
2010. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is vigyázna apa a szintén majd' másfél évesünkre, de köztünk sem kicsi a távolság, 220 km... :S
2010. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szupi az ötlet, de én is 250km-re vagyok tőled:(
2010. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy off. Aki 250 km-re van, hol lakik? Hátha mi összeállhatnánk?
2010. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen megyek:-) A fiamra is vigyáz az apukája, a hétvége meg pont jó:-)Merre laktok Budapesten? Iwiwes vagy?
2010. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen messze laktok, a Pocakosoknak meg örülök, ha később van kedvetek csatlakozni, csak szóljatok. :-)


Kedves Utolsó Válaszoló!

Igen, pestiek vagyunk. Ha írsz privát üzenetet - nem vagyunk fent az iwiw-en-, megbeszélhetünk egy konkrét kirándulást is.


Üdv Mindenkinek,

Andi

2010. aug. 24. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!