Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ide csatlakozni, ha...

Érdemes ide csatlakozni, ha van egy 1 hónapos babám? Mikor fogja őt ez érdekelni, ha olvasok belőle neki? (mesekönyvek, cd-k)

Figyelt kérdés

[link]


Tehát ez a klub:


[link]


Hülyeség lenne még elkezdeni neki gyűjtögetni a kis könyveket? A cd-n hallgatható meséket pedig hallgathatnánk az autóban alkalomadtán.


Mert végülis nem sokba kerül és ajándékokat is küldenek hozzá havonta. Pl. az első egy verda hátizsák.(bár nem tudom, pár év múlva "menő" lesz-e még ez a mese.)

Szerinted?


2011. júl. 20. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A felolvasott mese másfél de inkább 2 éves korban.

táska: nem tudom mekkora de a gerince miatt az is akkörül lesz jó elővenni.


nézd .. gyüjteni lehet a disney mesék mindig újulnak aki szereti érdemes gyarapítani.

2011. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nem hülyeség, mi akkor fizettünk elő egy micimackós csomagra, amikor megszületett a nagyobbik fiam. 2 évig havonta kaptunk egy könyvet. Aztán utána már ő választott, és thomast kért, most az jár, de ezt kicsit már unja, úgyhogy lehet lemondom és verdásra váltunk. Imád könyvet nézegetni.
2011. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon drága mulatság, de ha megengedhetitek magatoknak akkor hajrá. A könyv mindíg érték. Én általában teszveszen vagy akciósan veszek könyvet. A nagyobbik lányomat csak 3 évesen kezdte érdekelni a felolvasott mese, akkor is inkább kis rövidek (pl. Anna-Peti). A kicsi 19 hónapos, ő már most meghallgat rövid mesét képeskönyvből.
2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a tipikus szülőlehúzás
2011. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam 21 hónapos, most várjuk a 19. könyvet, de már rég túl lennénk a 20.on is, csak egyszer költözés miatt kértünk pár hónap szüneteltetést.


Imádja, minden nap megnézegetünk egy könyvet. Ja, a Verdás hátizsák. Mi azzal járunk már egy ideje, nem ő hordja, de ha megyünk a játszóra, akkor a sportkocsira feldobom, csak beledobálok pár kisgatyót (most vagyunk pelus leszoktatáson), popsitörlőt, kis rágcsát, innivalót, telefont, pénztárcát, zsepit és már megyünk is. A múltkor meg elutaztunk, és a Némós táskába pakoltam neki (kis sporttáska, már nem emlékszem, hogy hanyadik könyvvel küldték, de nagyon jó az is, sok cucc belefér).

Szóval tök jó ajándékokat küldenek, viszont egyszer volt olyan, hogy Wall-E-s hátizsákot kellett volna küldeniük, de helyette Mickey egeres cd-tartót kaptunk.

Meg elkezdtük gyűjteni a postán és újságárusnál kapható, 2 hetente megjelenő Blikk-Egmont-os könyveket, és ütötték egymást. Tehát mikor megjelent az Oroszlánkirály, tuti, hogy a következő csomagban az jött. Úgyhogy azt már nem gyűjtjük.


Száz szónak is egy a vége. Ha megengedhetitek magatoknak, akkor rendeld meg, ha pár könyv után mégsem tetszik, akkor simán lemondod és kész.

2011. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!