Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket adnátok szivesen a...

Melyiket adnátok szivesen a gyermeketeknek Kovács vezeték névhez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Erik (Riki, Erik)
Kornél (Kori)
66 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kovács Kornél lehet Kokó is :)
2020. jún. 20. 18:57
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a Kornéllal jobban hangzik, de egyik becézés sem tetszik, a teljes nevén szólítanám akár Kornél lesz, akár Erik.
2020. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a Kornélt adnám, de nem becézném Kokónak, mert ki nem állhatom azt az embert, aki ilyen néven híresült el. Az Erik nagyon nem tetszik, borzasztó irritáló név számomra.
2020. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kovács Kornél nem hangzik rosszul.
2020. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam Kornél, így én arra szavazok :)
2020. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A Kokót nem a boxoló miatt gondoltuk, hanem hangzás miatt, és Rikit sem Martin miatt :D de megértem, én se rajongok Kokóért :) tudtok nekik más becenevet?
2020. jún. 21. 00:51
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az Erik a kedvenc, a kisfiamat is így hívják. Mi nem becézzük. Viszont egy érdekesség: az idősebb korosztály, vagyis a dédik és hasonló korú ismerősök és rokonok egymástól függetelnül mind úgy szólítják Erike. Vagyis ha megszólítják így hangzik: Erikém. Fogalmam sincs honnan ered ez a forma, gondolom valami régi becézési forma lehet, akár a -ka, -ke. Nagyon aranyosnak tartom az ő szájukból, de mi sosem hívtuk így. Ez vhogy az ő korosztályuk privilégiuma maradt.
2020. jún. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Erik jobban tetszik, de ha megfogadsz egy tanácsot, ne Rikinek becézzétek, akit én ismerek ezzel a becenévvel, az mind Rikárdó.
2020. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kovács Erik Kornél :D A bajom az, hogy nem szeretnék hosszú nevet, de szívem szerint mindkettőt adnám, csak akkor a banda megőrjítené, mert fele Kornélt mondana, fele Eriknek hívná :D Köszönöm az eddigi válaszokat! Időm mint a tenger :D Írni fogok , ha meg van a végső. Addig is szavazzatok :)
2020. jún. 23. 09:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Erik jobban tetszik, de a Kovácshoz a Kornél jobban passzol, jobban hangzik vele, így arra szavazok.
2020. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!