Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vezetek nelkuli angelcare...

Vezetek nelkuli angelcare legzesfigyelo allandoan beriaszt, de mitol?

Figyelt kérdés
Ma este legalabb 4 x csipogott es sipolt mikozben a gyerek lelegzett,csak nagyon melyalvasban volt. Nem ez az elso alkalom,de eddig ugy lattuk,mindig vesz levegot a gyerek,ma ejjel mar kikapcsoltam. Lehet nem jol van bellaitva? Kozepes fokozaton van,a leirat szerint javasolt ugy hagyni. Hibas lehet? Ezentul egy nyugodt ejszakam nem lesz,ha kikapcsolom azert,ha be van kapcsolva,azt lesem allandoan es varom,hogy szol e?
2020. jan. 22. 05:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg azt is eszrevettuk,hogy mikor nyög,tol,mert fesziti a puki,es addig nem vesz levegot,nyilvan,arra is pittyeg ez a szar...
2020. jan. 22. 05:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ez akkor volt, amikor merült az elem az érzékelőlapban, de az is lehet, hogy érzékenyebbre kell állítani.
2020. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 hete kerult bekaocsolasra,a lapos kerek elem akkor kerult bele,bar ki tudja mikori. Az erzekenyseget felvettem,eleg vastag a kokuszmatrac. Bar eddig azert nem csinalt ilyet. De tegnap tobbszor.
2020. jan. 22. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Van alatta valami, vagy csak a rácson van?
2020. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy vekony butor hatlap,irta a papirja,hogy racson nem mukodik. Mar szonyegeg is tettem a kisagy laba ala,azt is olvastam valahol,hogy kell. Csak fura, hogy 3 hetig mukodott,most meg allandoan riaszt. A baba neha tenyleg melyen alszik,szinte csak a nyakan latom,h mozog az utoer,remelem csak az erzekenyseggel van a gond,nem a babaval,mert megorulok. :(
2020. jan. 22. 10:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok elemet cserélni. Vesztenivalotok nincs vele. Plusz esetleg ha valakitől tudsz kölcsön kérni egy éjjelre egy másik fajtát en tesztelnem.
2020. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egen foldon nincs az az elem,amivel megy,nagyszeru...
2020. jan. 22. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hibás akkor. Nekünk is angel care van, vezeték nélküli. Eddig sose riasztott (hálistennek), pedig sokszor elmászik a kiságy végébe is.
2020. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma ejjel nem csippant,remelem igy marad. Feljebb vettem az erzekenyseget.
2020. jan. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!