Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyerekedről pár kérdés,il...

Első gyerekedről pár kérdés,illetve a többiről is?

Figyelt kérdés
Általában nők kezdik a gyerektémát :) nálunk is én hoztam fel,és párom belement.2 éve voltunk együtt,26 voltam mikor született( most 5 éves) sajnos még tesót nem akar,hanem azt hogy gyűjtögessünk. A sorrend érdekelne hány éve voltatok együtt mikor terhes lettél,és a következő gyerekek mikor jöttek? Melyikőtők akarta őket először?
2020. jún. 23. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve voltunk együtt, ő mondta hogy szeretné ha lenne egy (vagy több) gyerekünk. 1 évvel később megszületett a lányunk, 29 éves voltam akkor. Most másfél éves és most szeretnénk a következő babát. Most is a férjem hozta fel a témát, nem én.
2020. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk 1 gyerekünk van. 5 éve voltunk együtt, 3 éve házasok. Ő hozta fel. Másodikat nem tervezünk, így erre a részére nem tudok válaszolni.
2020. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
5 éve voltunk együtt, 2 éve házasok, amikor komolyan elkezdtünk foglalkozni a gyerek-témával, de a férjem már az esküvő előtt is szerette volna. Igazából csak rám kellett várni, hogy én felkészüljek lélekben. Mindig is tudtuk, hogy több gyereket szeretnénk, így a tesó-kérdésnél sem az volt, hogy legyen-e vagy sem, hanem simán csak megvártuk, amíg kicsit rendbejövök fizikailag, kicsit kipihenem magam, regenerálódok, és a baba első szülinapjától kezdve kezdtünk próbálkozni.
2020. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
3 napja voltunk együtt mikor az elsővel teherbe estem (gondolhatod mennyire tervezett volt), a második baba tervezetten az első után 2,5 évvel született - az első után mindkettőnk számára egyértelmű volt, hogy ő lesz rövidesen
2020. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
2 éve voltunk együtt, már nemtudom ki hozta fel a gyerek témát, de akartuk mindketten. Mi nem akartunk nagy korkülönbséget a két gyerek között így miután betöltötte a kislányunk az 1 évet, neki is álltunk a másiknak. Én egyszerűen nem akartam, hogy mire 5-6 éves a nagy, mikor már lehet rendesen programozni, nincs délelőtti/délutáni alvás, meg időre hazaérés, akkor jöjjön mégegy újszülött és akkor vele is ugyanaz 2-3 évig... Így szinte letudtuk "egyszerre" és pár év és "nyugi" van.
2020. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
8 éve vagyunk együtt, 26 évesek vagyunk és az első babánkkal vagyok várandós. :) a kapcsolat eleje óta alapvető volt, hogy lesz gyerekünk, de meg akartuk várni, hogy saját házunk, biztos hátterünk legyen. 1 éve költöztünk be, de sok meló volt a házzal, még mindig van mit csinálni, de már jól haladunk, belevágtunk hát decemberben, pikkpakk meg is fogant.
2020. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4 éve voltunk együtt és 20 évesen szültem (Ő 25 volt). Ő hozta fel a gyerek témát, másodikat nem tervezünk de még "ráérünk".
2020. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

19 és fél éves voltam, mikor 5 év után feltettem a kérdést, nem érzi-e úgy, hogy ennyi idő után valami előrelépés kéne a kapcsolatunkban, mert eléggé állóvíznek érzem. Itt szóbakerültek dolgok a jövőre nézve (nem azt mondom, hogy akkor ott azonnal, csak felmerült), mikor azt mondta, nem biztos abban, hogy mindezt velem akarja... Elment, én meg nem tartottam vissza.

Fél év múlva azt mondta, gondolkodott, és arra jutott, hogy mégis velem akarja. 1 évre rá megszületett a lányunk, én akkor 21 voltam. Rohadt fiatal voltam, tudom....

És 24, mikor én is gondolkodtam, őt már nem akarom, csak a gyereket, és véget ért a love story.


Majdnem 3 év telt el, mikor friss kapcsolatban teszteltem pozitívat.

Tehát senki nem hozta fel a témát előtte. De örültünk neki mindketten.

A harmadik:

Költözés, egyebek miatt hetek óta nem tudtunk normálisan együtt lenni. Mikor végre eljött a nap, úgy estünk egymásnak, hogy csak a végén jutott eszembe, hogy nekem peteérésem van.

Még mondtam is a páromnak, na ha most nem leszek terhes, akkor soha... Mindennap azt számoltam, mikor kéne megjöjjön, és az volt az érzésem, hogy csak kéne, de nem fog.... És igazam lett :D

Egyébként idén lesznek 11, 4, és 2 évesek.

2020. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálunk most érkezik az első.

Egyébként 28 éves vagyok, a párom 29. 3 éve vagyunk együtt...

2020. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
9,5 éve voltunk együtt, amikor terhes lettem. Mindketten akartuk, talán egy kicsit én jobban. Lányom 15 hónapos volt, amikor összejött a kistesó. Természetesen ugyanúgy akartuk, de én még kicsit vártam volna vele, viszont a párom jobban ragaszkodott hozzá.
2020. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!