Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első gyerekedről pár kérdés,il...

Első gyerekedről pár kérdés,illetve a többiről is?

Figyelt kérdés
Általában nők kezdik a gyerektémát :) nálunk is én hoztam fel,és párom belement.2 éve voltunk együtt,26 voltam mikor született( most 5 éves) sajnos még tesót nem akar,hanem azt hogy gyűjtögessünk. A sorrend érdekelne hány éve voltatok együtt mikor terhes lettél,és a következő gyerekek mikor jöttek? Melyikőtők akarta őket először?
2020. jún. 23. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk nagyon hamar jött az első. 4 hónapja voltunk együtt,de már előtte ismertük egymást. Terveztük, hatalmas volt a szerelem. Szerencsére azóta sem múlt el. :) Most vagyunk együtt 2 és fél éve,és jön a 2. babánk. Azóta már a férjem. Az elsőt mindketten akartuk,a másodikat pedig ő akarta jobban,de már én is nagyon boldog vagyok, hogy kislányunk után kisfiút várok,na meg persze, hogy ő is egészséges.
2020. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
4 és fél éve voltunk együtt az első gyereknél. Egyszerre jött meg a kedvünk. A másodikat én előbb akartam , kislányunk 1,5 éves kora körül. Kislányunk 3,5 éves és 5 hetes terhes vagyok.
2020. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én mondtam először, hogy milyen jó lenne, ha fiatal szülők lennénk. Először a férjem azon gondolkodott, hogy nem lesz e lemondás az utazásokról, bulikról, stb., de végül együtt úgy döntöttünk, hogy a fiatal szülőség mindent megér és a többit megoldjuk. 7 éve voltunk együtt, 23 éves voltam, amikor a lányom született. A férjem már akkor szeretett volna 2. gyereket, amikor a lányom még csak fél éves volt, de én még nem álltam készen erre, végül a lányom 2 és fél éves volt, amikor az öccse megszületett. Én most vagyok 27 éves és most tervezzük a 3. gyereket.
2020. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4 éve voltunk együtt, több mint egy éve voltunk házasok. Amikor megszületett a kislányom 21 voltam a férjem 23. A másodikat július 1-re várjuk. Eyg év és kb 1 hónap különbség lesz a két kicsi között, de mi ezt mindig is így kepzeltük el, idén leszünk 6 éve együtt.
2020. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7 éve voltunk együtt,abból 1 éve házasok, mikor az 1. gyermekünk született, majd 5,5 év múlva a második. Kicsit előbb szerettük volna,de így is tökéletes.
2020. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

2 éve voltunk együtt. Ő hozta fel. A nagy már 7 éves.

A kicsinél évekig nem éreztünk kéztetést, néha nem védekeztünk, mikor vágytunk rá, de nem lettem terhes. Aztán majdnem 5 éves volt a nagy, mikor azt mondtuk, legyen, de közös döntés volt. 1 alkalomból terhes maradtam, már 1,5 éves a kicsi is.

2020. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
8 éve voltunk együtt és már mindketten szerettük volna. 25 évesen szültem,most 4 és fél hónapos,de tudjuk,hogy kb 2-2,5 éves korában szeretnénk mégegy babát :)
2020. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ha jól látom szinte mindenkinél a férfi kezdeményezett,csak több év után,és kb.mindenki tizenéves kora óta együtt van. Az szép :) mi is azóta ismertük egymást,de csak 23 évesen jöttünk össze.
2020. jún. 24. 05:27
 19/19 anonim ***** válasza:
Én már a 2.evben szerettem volna, fiatalon akartam anya lenni, caak az annyira nem jött össze, abban az időben 4baba is lett ismerősi körben, nagyon irigykedtem. Aztán amit szedtem gyógyszert, abba kellett hagynom. Akkor voltunk 3 éve együtt. Akkor bólintott rá párom, hogy oké, hagyjam abba, lesz ami lesz. Első hónapban terhes is lettem. 26voltam mikor szültem férjem 29. Most 15hós a fiunk, tegnap teszteltem pozitívat. Kis korkülönbséget akartam (nem szeretném azt, hogy most visszamegyek dolgozni 1-2 évre, azt hiszem hogy "ismét van életem" azt újra pelenkacsere, ejszakázások...) így úgymond egybe le tudom a 2t, többet én semmi szín alatt nem is szeretnék. Ezt a babát mondjuk férjem akarta jobban, én a fiunkkal is beértem volna egykeként
2020. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!