Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alfréd vagy Alfonz tetszik...

Alfréd vagy Alfonz tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Egyiksem válaszok nem érdekelnek, ne is fáradjatok, hogy bepötyögitek.

2020. jún. 24. 16:09
1 2
 11/15 Derjaderja ***** válasza:
71%

Alfréd jobb, férfiasabb. Frednek vagy Freddie-nek is lehet becézni.

Alfonz egy ilyen béndzsó, beteges, lecsúszott nemest idéz nekem.

Albert jobb, és még az Armand is tetszik.

2020. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Amikor felnőtt nők mesefigurákkal jönnek elő 🤦‍♀️


Nekem mindkettő tetszik, ritka, de vállalható nevek.

2020. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, én pl. nem a mesefigurára gondoltam. Egyszerűen nem tetszik a Frédi becenév. 9. voltam
2020. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szarabb nrm volt a naptárban??
2020. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az Alfréd az egyik kedvenc nevem, a gyerekemnek szívesen adnám, az Alfonz viszont nem tetszik. A legtöbb név pedig szerepelt már mesékben, na és? Ha azoknál el lehet vonatkoztatni, akkor ennél is el lehet (amúgy ha már mesére gondolok, nekem a Sün Alfréd forró nyomon jut eszembe, ahol Alfréd nagyon okos kis nyomozó volt, odáig voltam azért a meséért). Meg ennyi erővel akárhányszer Nobel-díjat kap valaki, mindig kacsára gondolnak? Nem. Akkor szakadjanak le erről, a gyerek kortársai pedig azt se fogják tudni, milyen kacsáról van szó (amúgy 21 vagyok, én is csak hallomásból tudok erről a kacsás dologról, de már muszáj lecsekkolnom, miről hadoválnak ennyien).
2023. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!