Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik a legjobban?

Melyik név tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Hanna
Barbara
Fanni
Kata
Vivien
Noémi
121 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk Kata lesz a kislányunk, így az a kedvencem. Tetszik még a Barbara és a Fanni is.
2020. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Kata:)

Szép név,és egy kedves ismerősöm jut róla eszembe

2020. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kata. Ez a nevem és nagyon szeretem 🙈
2020. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Barbara nagyon elegáns, Kata egyszerű de az is tetszik. Hanna amúgy szép, de felénk nagyon sokan adják. Fanni és Noémi nekem személy szerint nem tetszik, mintha valaminek a becézése lenne.
2020. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hannából már több van mint elég.
2020. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vivien 🙂 a kislányom neve
2020. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Noemi lesz a lanyom :) 34khm
2020. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Barbara, Kata(lin(a))

2. Noémi

3. Vivien (de mondjuk ha nem becézzük Vivinek , akkor ugyanolyan szép, mint a Noémi, tehát úgy meg akkor holtverseny.)

4. Fanni szívesebben lennék, mint Hanna, nekem a Hanna az kicsit ilyen hideg, távolságtartó név, mert ilyen grófias, és hogy nem elegáns pl annyira így csak így önfeledten vicceskedni mondjuk, jól érezni magunkat talán ilyen közegben, hanem mondjuk ilyen etikett, meg távolságtartás van.

5.De egyébként a Fanni név sem tetszik, kicsit barátságosabb név, mint a Hanna, de nekem szóval tehát a Fanni az túl becenév -hatású. Tehát az meg azért nem tetszik nekem. Szóval 4. Fanni, 5. Hanna.

2020. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
*Szóval a Vivien becézetlen formában van olyan szép, mint a Noémi simán, vagy a Noémi becézve. (Mimi, Émi, Nona, Nola, Noja, Nojó --A Noncsi számomra túlontúl gyerekes becézés:S)
2020. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban a Noémi tetszik. Nagyon szép név.

A Hanna konkrétan évek óta benne van a top leggyakrabban adott 3 névben, szóval minden 2. kislány kb Hanna. Nagyon unalmas név emiatt.

Barbara szerintem hangzásra szörnyű, mint valami artikulátlan üvöltés, BABARAA. Nagyon nem tetszik.

Fanni számomra komolytalan, olyan becenév hatású.

Kata egyszerű, de szép. Katalinként nekem jobban tetszik, de a Kata sem rossz.

Vivien is tetszik, ez is olyan semmi extra, de szép.

2020. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!