Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozót ajánlanátok?

Milyen hordozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Anyukák véleményére lennék kiváncsi, hogy melyik korban melyik hordozó vált be nektek.


Mikor kezdtétek el használni? Újszülötteknél is lehet alkalmazni? Kendő vagy a csatos verzió a jobb a babának?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. jún. 28. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Újszülöttnek karikás, szövött vagy rugalmas kendő. Legegyszerűbb a karikás. Mikor már jól tartja magát akkor jöhet mei tai vagy csatos. Ezekkel háton könnyebb hordozni.

Nekem egy karikásom és egy mei tai-om van. 10 hós. Még élő szokott kerülni a karikás is. Kocsiba ki be az a jó

2020. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Én az első fiamnál kendőt vettem.Nem szerettem.Mindig végső esetben került elő ,amikor már túl nyűgös volt ,én pedig elég ideges ahoz ,hogy jól sikerüljön a kötés,îgy negatív élményként el is engedtem sajnos a dolgot. A 2.nál egy hibrid verzió mellett döntöttem. Emaybaby.Nagyon szeretem az egyszerűségét ,igazából 2 csat és ennyi.Állítható méret ,ìgy én nem cserélem.
2020. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk Cybex van. Sokan mondják hogy nem jó, de nekem bejött.


Ez az a hordozó ami nekünk van:

[link]

2020. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem azért mondják hogy nem jó, mert xynak nem jött be hanem mert újszülöttnek nem mindegy, hogyan tartja. A legmegfelelőbb a kendő. Az igazodik a legjobban
2020. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Igazából ez szerintem egyénfüggő is, egyébként nem újszülött korától hozdoztam benne.
2020. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pici volt a rugalmas kendőt szerettem, utána pedig a csatos Liliputit.
2020. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem miért kell lepontozni, csak elmondtam a saját véleményem.
2020. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek! :)


(Én minden válaszra hasznosat nyomtam, mert nem értek hozzá és minden vélemény, tapasztalat fontos.)

2020. jún. 28. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
talán tényleg a rugalmas a legalkalmasabb ,de tartsd szemelőtt, hogy mindegyikben összeizzadsz a babával ,azzal 3szoros kötésben kell lennie, hogy biztonságos legyen .Én azt mondom ez nagyon változó,hogy kinek mi válik be, ezért mindenképp keress fel egy hordozó klubbot, esetleg probálj ki 1-1dbot mielőtt beruháznál.
2020. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!