Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki film/sorozat...

Van olyan aki film/sorozat karakterről, színészről, énekesről/nőről nevezte el a babáját?

Figyelt kérdés

Persze ez legtöbb ember szerint hitvány dolog, de itt anonim módon bevallhatjuk. 😊

Nekem a fiam Márk lett, Marc Darcy után szabadon...


2020. jún. 29. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Viktor lett a miniszterelnök úr után
2020. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Polikikától függetlenül szerintem szép név a Viktor.
2020. jún. 29. 13:02
 3/17 A kérdező kommentje:
politika*
2020. jún. 29. 13:03
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
A Lenyűgöző teremtményekben a főszereplő boszi lány Lena Duchannes neve tetszett meg nagyon, akkor döntöttem el hogy ha lesz lányom, Léna lesz a neve. Az lett.
2020. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
(Az egyik gyerek 2. nevét a párom választotta, a kedvenc filmjéből a kedvenc színésze lányát hívják így, ott tetszett meg neki - de szerintem ez nem ér)
2020. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
A kisfiunk Noah lett a Szerelmünk lapjai főszereplője után (a férjem nem magyar).
2020. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Emília Emily Gilmore után 😊
2020. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozgat lefele, de legyen szíves álljon le!
2020. jún. 29. 13:29
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Pontozgassanak le nyugodtan, senkit nem érdekel, nem tanácsot kértél. Sok örömöt a lepontozóknak! 😘
2020. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez vicces, mert nekünk igen is meg nem is: Elza lett a lányom. Kicsi gyerekkorom óta a kedvenc nevem, a kedvenc ifjúsági könyvsorozatom egyik főszereplője után (nem az Oroszlánhűség Elzája!). Eldöntöttem, hogy ha lányom lesz, Elza lesz, szerencsére a vezetéknévhez is szuperül illett. Aztán időközben bejött a képbe a Jégvarázs és elbizonytalanodtam, nehogy negatívum érje emiatt. A férjem is teljesen beleszeretett a névbe, de lebeszéltem, megállapodtunk egy másik névben, de engem azért piszkált a dolog, persze ezt ő is látta. Aztán a kórházba befelé menet két fájás között kibukott és ömlött belőle a szó: hogy látja rajtam, hogy őrlődök, nem érdekli hogy mások mit gondolnak, látja, hogy magam ellen készülök dönteni. Olyan szép lesz mint a Jégvarázs Elza hercegnője és olyan bátor, mint Elza, az oroszlán, nem hagyja, hogy másként döntsek :) Így lett Elzánk. És egyébként nagyon-nagyon örülök neki, hogy így lett!
2020. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!