Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki film/sorozat...

Van olyan aki film/sorozat karakterről, színészről, énekesről/nőről nevezte el a babáját?

Figyelt kérdés

Persze ez legtöbb ember szerint hitvány dolog, de itt anonim módon bevallhatjuk. 😊

Nekem a fiam Márk lett, Marc Darcy után szabadon...


2020. jún. 29. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bendegúz, az Indul a bakterházból.

nem hazudtolja meg magát, egy nagydumájú, igazi eleven gyerek, mint a filmbeli karakter :) pedig még csak 15 hónapos

2020. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nomen est omen! 😊
2020. jún. 29. 20:05
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Emília Emilia Clarke után ♥
2020. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bendegúz - az Indul a bakterház után, a férjem kedvenc filmje + ő is a vasúton dolgozik. Ő sem hazudtolja meg a nevét, nagydumás, cserfes gyerek.


Emília - igaz, csak 2. név, és nem használja, de részben Emilia Clarke után, részben pedig már kislányként is tetszett ez a név.

2020. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Nekem,ha egyszer lesz gyerekem,akkor a Katherine nevet szeretném neki adni,még a Castle c.sorozatból tetszett meg a név,mondjuk itt magyarba nem tudom mennyire lehet😂
2020. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Külföldi neveket sajnos Magyarországon csak kiejtés szerinti írásmóddal lehet anyakönyvezni, pl. a Catherine-t Ketrinnek, ami így leírva nagyon csúnya szerintem. Max. akkor lehet eredeti formájában anyakönyveztetni, ha valamilyen külföldi felmenőitek vannak.
2020. júl. 5. 12:32
 17/17 anonim ***** válasza:

Így szerintem is csúnya.

(Nem tudom ki volt az az igen okos,nagy IQ bajnok aki lepontozott,de hát ez ilyen)

De szerencsére nem itt tervezek élni,máshol talán engedélyezik😬

2020. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!