Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes baba képes testhelyz...

Egy hetes baba képes testhelyzetet változtatni?

Figyelt kérdés
Letettem a kiságyba babámat, a hátára fektettem, betakartam, és fél óra múlva, ferdén feküdt, lába maradt ugyanott kábé, de a törzse ferdén volt, feje már majdnem megérintette a ráccsot, pedig középre tettem a babám direkt. Egyébként nincs egy hetes, mert kedden szültem. Ja és két napja meg hátáról oldalra fordult. Tapasztalt már valaki ilyet ilyen korú babánál? Kicsit megijeszt.
2010. aug. 1. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
5 napos babám,oldalra fordult. Én is meglepődtem.
2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem tudatosan, de ezek szerint a Te babád tud. :) Általában ilyen korban még ha leteszed, akkor úgy marad míg alszik. :)

Miért ijeszt meg ez?

2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ha MÁR képes ilyenre, mikor fog rendesen megfordulni, ülni stb:D fel kell kötnöm a gatyaszárat és odafigyelni:D
2010. aug. 1. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is igy volt kedden szültem szombaton jöttünk haza délután jöttek a nagyszülök és oldalra volt fordulva de senki nem forditotta oldalra mert nem vették fel meg semmi!!!
2010. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam csutortokon szultett es szombaton mar az oldalara fordult es hason fekve emelgette a fejet. Igaz 4.1 kg al szuletett, nagyon eros baba. En is meglepodtem .
2010. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szóval nem csak az enyém ilyen "csoda gyerek":D

Az enyém 38 hétre született kereken. 3460g. Kislány.

2010. aug. 1. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia az én kislányom is kis izomgép volt, megszületése után néhány perccel már emelgette ki a fejét a pólyából, és hason fekve tudta tartani, egy fél pillanatra. Kilenc naposan már sikerült is lefotózni, ahogy hason emeli a fejét, mert akkor már olyan sokáig ment :)

Születése óta bejárta az ágyat alvás közben, sosem volt még, hogy ott találtam, ahová tettem.

Nem mondhatnám, hogy korán csinálta a dolgokat, tehát nem kell megijedned. Hasra 5 hónaposan fordult, nem sokkal később kezdett kúszni. Felállni, ülni, mászni (ebben a sorrendben) 7 hónaposan kezdett, és néhány nappal a szülinapja előtt indult el.

Mindenkinek boldog babázást! :)

2010. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az infót:D És én is boldog babázást kívánok mindenkinek
2010. aug. 1. 23:28
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, biztos jo mozgekony baba lesz. A kisfiam egy hetesen mar siman tartotta a fejet hason fekve, sosem kellett olyan kisbabasan fogni, hogy tartsam a fejet. 2 hetesen pedig hasrol a hatara fordult, 3 hetesen meg mar a hatarol is hasra:D
2010. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: És nem kellett lejjebb állítanod az ágyát? Már csak ha véletlen az enyém is hamar megfordulna, akkor tudjam, hogy lejjebb kell e eresztenem az ágyat.:D
2010. aug. 2. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!