Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hònapos baba nagyon le van...

9 hònapos baba nagyon le van maradva??

Figyelt kérdés
SZiasztok!Olyan anyukàk tapasztalatàra lennèk kivàncsi akiknek babàjuk kèsőbb kezdett mindent!Volt valami oka ès ha igen akkor mi??Kisfiam 9 hònapos lesz,gurul,kuszik hàtra ès körbe,nègykèzlàb ,,kutyàzik'' kb.1 hete.Nem àll,màszik ,ès ülni nem probàl mèg egyàltalàn!Orvosnàl voltunk ,fizion is elvileg minden rendben de èn nagyon aggòdom!

2020. júl. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia szerintem ne aggódj.

Bàr én is aggódtam . Nekem 9 hóssn csak forgott 2 het mulva kuszott 2 het mulva felult majd 2 het maszott es felallt aztán 13 hosan indult el. Viszonylag gyorsan hozta be .🙂

2020. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is mindent kicsit kesobb csinLt a gyerekem de sztem h 9 hosan meg se nem kuszik se nem maszik annak oka van. Fejlodesneurologiara vidd el
2020. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Derjaderja ***** válasza:
100%

Egyedül a kúszás a lemaradás, azt 8 hónapos korig kell, de ha hátra megy, nemsokára fog előre.

A többi nem számít lemaradásnak, 10-11-12 hónap (ülés, mászás, állás) egyáltalán a határa a normál tartománynak, ami után felmerül, hogy ki lell vizsgàlni

(Ha amúgy rendben fejlődik).

2020. júl. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 9 hòd a lànyom, nem àl, hàtrafelè kùszik csak. Ès teljesen rendben :)

Integet, tapsol, tàncol (a kezeivel hadonàszik zenère)

Minden baba màs, ha orvos szerint is rendben ne aggòdj

2020. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 én ennek nem örülnék annyira. Nem jó az sem, ha ennyire gyorsan vált át egyik mozgásól a másikra. Egy "tudományt" legalább egy-két hónapig kellene csinánia, mire jön a következő.
2020. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*csinálnia
2020. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!