Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alszik? Mennyit alszik?...

Mikor alszik? Mennyit alszik? Hogyan altatjátok? 8 hónapos kisbaba

Figyelt kérdés
Minden érdekelne a napjával kapcsolatban😊

2020. júl. 16. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi idősen napi 2 alvás volt. Átlagosan 2,5-3 órát bírt egyszerre ébren lenni. Mindig cicin aludt el, utána tettem a kiságyba. Figyeltem mindig a fáradtság jeleit rajta, és akkor altattam el, amikor úgy láttam, ezt igényli.

Átlag 2x 1,5 alvás volt és éjjel 9 óra körül 1 szopival.

2020. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 8 hónapos a lányom. Még mindig 3x alszik nappal, 8-9h-ig, 12-13:30-ig, 18-18:30-ig kb. 21h kor alszik el éjjelre, kb 5-6 közt ébred reggel. Éjszakát átalussza. Általában hamar elalszik, kicsit ringatom, énekelek neki. Átlag 5 perc alatt bealszik, már kb ki tudom számítani mikor lesz álmos.
2020. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 8 hónapos. Nappal kétszer alszik. 12 órától 14 óráig, majd 17 órától 18:30ig (ez nem szentírás).

Az esti alvást 22-23 óra körül kezdi meg. Ha szerencsém van, akkor először hajnal 2-3 óra körül ébred csak aztán 6 órakor majd 8 órakor 10 óra körül szokott ébredni. Ha nincs szerencsém (ami elég gyakori sajnos), akkor 1,5-2 óránként kel fel reggel 6 óráig azután 30-45 percenként reggel 10 óráig. Nagyon sokszor ébred éjszaka, de még bírom.


Altatás :

Napközben a cicimen alszik el nagyjából 20-30 perc alatt, de van hogy szopi után még ringatni kell 10-15 percet.

Az éjszakai altatást szoptatással kezdem, majd (csak) a férjem karjaiban alszik el, ez kb 30-45 perces művelet.

Amikor éjjel kel fel akkor mellemre rakom és azon alszik el, majd kirakom a kiságyba.

Az esti elaltatás

2020. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Àgyban mellè fekszem,ènekelek neki ès akkorra időzìtem a tàpszert.

Reggel 6:30-kor kel, 9-10között 1-2 òràt alszik.

2-4 körül alszik 1-1,5 òràt ès 9-10 körül dől ki. Èjjel 2x kell enni 1 ès 4 òra körül. Plusz sokszor kell megnyugtatnom èjszaka. Velünk egy àgyban alszik.

2020. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!