Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkóstoltathatom 1évesemmel...

Megkóstoltathatom 1évesemmel a lecsót? Mennyit ehet belőle? És ha tojásosan csinálom úgyis ehet belőle vagy mielőtt beleteszem a tojást vegyek ki neki már ha kaphat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém már régen eszik mindent. Adj neki annyit,amennyit megeszik. A tojástól nem lesz semmi baja.
2010. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem tudtam h merjek-e neki adni gondoltam azért előtte rákérdezek...
2010. aug. 2. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Enyém ugyan már 20 hónapos, de a lecsóból nem nagyon kap, csak kenyeret mártok a levébe, azt imádja. Néha egy-egy hagyma kerül rá, de nem merem adni neki, nem egy könnyű kaja. (nekem is megfekszi a gyomromat, pedig imádom).
2010. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocsi nem okoskodni akartam ,csak annyit, ha Te sem vagy biztos benne, akkor eleinte adj neki mártogatott kenyérfalatkákat, aztán ha minden ok, (nem fáj a hasa tőle), akkor egyen nyugodtan :)
2010. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Lehet az lesz hogy így próbálom meg először és ha nem lesz gond legközelebb többet adok neki.
2010. aug. 2. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Én csak azért nem mertem neki adni anno, mert a paradicsom és a paprika héja nem főtt szét anyira, és féltem, hogy félrenyeli, mert elrágni még nem tudta. Szóval én is mártogattam a kenyeret, vagy kicsit összeturmixoltam neki. Nálunk nem okozott problémát, meg is eszi a lányom, de nem lett a kedvence azért.
2010. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Én padlizsános-cukkinis lecsót szoktam csinálni, ami azt jelenti, hogy paprikát csak keveset rakok bele, ráadásul a paradicsom héját mindig le szoktam húzni (vízforralóban forralok vizet, azt ráöntöm a paradicsomokra, egy perc múlva már le is lehet húzni a héját, a padlizsánt és a cukkinit felkarikázom, és a paprikával egy időben teszem bele). Rizst szoktam és virslit beletenni, a tojásos nem az én világom.

Teljesen ugyanolyan íze van így is, mint a normál, hagyományos lecsónak. 10 hónapos kisfiam ráadásul ezt eheti is, egyedül a paprikából nem adok neki.

2010. aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Én a lecsót rizzsel, virslivel és tojással csinálom. Kisfiam 14 hónapos, a napokban kapott belőle először, de csak a rizst a virslit és egy kis levét adtam neki kenyérrel mártogatva.
2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!