Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is felkerestek a...

Titeket is felkerestek a Berényi Fotó és Reklám Studióból?

Figyelt kérdés
Állítólag a Kórházba amikor kaptuk a Kismama csomagot onnan tudják az elérhetőségemet.A babámat fényképeznék le, és tennék be katalógusba, ahonnan a cégek válogatnak reklámokhoz babákat.Van valami tapasztalatotok róla?
2010. aug. 3. 09:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

nem még nem kerestek fel


2008 ban szültem azóta se.


a gyerekem ne legyen reklámarc -bár sokak szerint nagyon szép- de akkor se. inkább legyen gyerekkora...


elhajtanám mint a magzatvizet...


minket anno az AXA bizt. keresett meg és ha náluk kötöttük a magán nyugd. bizt .akkor kaptunk avent csomagot két itatóval -egy kicsi egy nagy és egy termosztáskával -

akkor az volt az ajánlat.

2010. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam, hogy 5000 Ft-ot kértek érte, de kamu az egész, csak ki akarják csalni a pénzt még a kismamákból is. Ha nem kér pénzt, akkor akár igaz is lehet, de ha igen, akkor én nem adnék.
2010. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

egyébként az a lényeg hogy amikor aláirod a felicitas csomag átvételét rajta van hogy ezzel beleegyezel hogy a neved és a cimed átkerüljön más ajándék termékekkel és ajánlatokkal foglalkozó cégek adatbázisába .v. ilyesmi szöveg.


nekünk pont akkor jött a szobába a nővér amikor letoltak a szülőszobáról de elolvastam minden részletét.

hálIstennek nem zaklattak sose.- lehet hogy messze vagyunk.-

2010. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Készült szerződés is.De nem tudom, valamiért mégis gyanús...
2010. aug. 3. 09:33
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Amikor a kórházba az adataimat ugye megadtam, akkor még nem ezen a címen laktunk, másik lakhelyet adtam meg.
2010. aug. 3. 09:38
 7/32 anonim ***** válasza:
Hozzám még akkor jöttek (nem tudom hogy a felicitastól vagy nem)mikor még meg se szültem talán 7 hós kismama lehettem és jött egy faszi hogy a védőnő megmondta hogy kik a kismamák a faluba és igy jött hozzám is elmondta hogy mi hogy van de hogy fizessek előre 8000ft-otés mikor a baba megszületik és akkor jön lefotozza meg még akkor is kellett volna fizetnem!!! Aztán mondtam neki hogy én ingyen is lefotozom a babámat!!!!De nagyon érdekes mert először azt mondta hogy a védőnő mondta neki hogy kik a kismamák de amikor elmondta a mondandóját és nemet mondtam neki és ő meg megkérdezte hogy hogy még kik vannak kismamák!!! Szerintem ez is csak ilyen pénz kicsalás lehetett!!!
2010. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
10000-ret kellett fizetni a 2 éves regisztrációhoz, de minden gyönyörűen le van írva a szerződésbe.A Studió ajándéka 24 db 10x15ös foto, és 1 nagyítás.Elvileg csütörtökön fotózzák.Ha most felkel a babám, egyből elmegyünk ehhez a fotóshoz, a szerződésen rajta van a címük.Kiváncsi vagyok...
2010. aug. 3. 09:47
 9/32 anonim ***** válasza:
igy az egész sztorit végigolvasva nagyon kamuszaga van.
2010. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Igen...5000-et adtam, mondtam, hogy nincs itthon több pénz, a maradékot csütörtökön.Bemegyek ma ebbe a fotós üzletbe, megmutatom a szerződést.Max hülyének néznek.
2010. aug. 3. 09:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!