Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is felkerestek a...

Titeket is felkerestek a Berényi Fotó és Reklám Studióból?

Figyelt kérdés
Állítólag a Kórházba amikor kaptuk a Kismama csomagot onnan tudják az elérhetőségemet.A babámat fényképeznék le, és tennék be katalógusba, ahonnan a cégek válogatnak reklámokhoz babákat.Van valami tapasztalatotok róla?
2010. aug. 3. 09:22
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen:)

Igazából nem a pénzt sajnálom (bár annak is meglett volna a helye), hanem hogy marha nagyot csalódtam.Még sose jártam így,és most félek, hogy abba se tudok bízni, akibe kellene, illetve nem tudok hinni.Most megtanultam, hogy itt a városban nem szabad mindenkihez bizalmasnak lenni, aki becsenget.Eddig falun laktam, ott nem volt ilyenekre példa...

De annyira be voltam "sózva", hogy olyan apróságokra nem figyeltem fel, ami teljesen egyértelmüvé teszi, hogy csalás.Nem volt nála semmilyen katalógus, hogy megmutassa miről is van szó,amikor megírta a megállapodást megkérdezte a nevemet (holott elvileg tudta az adataimat abból adódóan, hogy ugye szülés után kitöltöttem azt a kis papírt amikor átvettem a csomagot).

Ha bármi érdekel Titeket kérdezzetek nyugodtan, bár szerintem ennyi infó elég ahhoz, hogy tudni lehessen, kivel álltok szemben:)

És ha véletlen valakihez betalál csengetni, az légyszi írja meg az élményeit:)

2010. aug. 6. 09:31
 32/32 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm, hogy elmesélted és nagyon sajnálom!!
2010. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!