Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szobatiszta a 2...

Miért nem szobatiszta a 2 éves fiam? Töbször probálkoztam vele, volt hogy bele is pisilt a bilibe, de nem sokáig tartott a dolog és azota ha nincs pelus oda pisil ahol van éppen! Mi lenne a megoldás, vagy mit rontok el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit,ha mégis akkor ketten rontjuk már el:)az én fiam is 2 éves,de ő is ezt csinálja.multkor a wc-n rázta a fejét,hogy nem kell kakilni,kb 5perc mulva bebújt a szekrénybe,és oda kakilt:Dmég nem értek meg rá szerintem..
2010. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem senincs gond, még nem értek meg rá.

de persze azért el kell neki mndani hogy a sarokba nem pisilünk meg a szekrénybe sem. persze leszidni sem szabad mert azt gondolja hogy a wc-s rossz dolog. de még van idötök, csak azzal legyen tisztába ha a bilibe nem akkor azért a sarokba sem.

2010. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem se rontottál el semmit, tudom vannak legendák, h emberek már 10 hónaposan szobatiszták, de azért erre meg kell érni, nekem azt mondta a gyerekorvos, h magától fog menni, erőltetni nem jó, nem kell....próbálkozni viszont lehet....
2010. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, lányom is 2 éves, hajtogatja, hogy kaki,pisi, de messze nem is kell neki. Persze mindig bedőlök, rohanok a bilivel. Aztán szép csendben behúzódik valahova és ott elvégzi a dolgát a pelusba.
2010. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk tudnak apuval gyakorolni, csináljatok (de diliboltban kapni is lehet) wc-re szerelhető céltáblát. Vagy rajzoljatok egy picit és tegyétek a bilibe. Majd apu és a pici is próbálkozhatnak beletalálni. A tesóm kisfia alig várja, hogy kelljen neki pisilni, már megy is, hogy kihívja apát egy versenyre! :) Persze nem messziről, pontosan felette álva :) de aranyos nagyon! Próbáljátok játékhoz kötni, és ne legyen kényszer csinálni! :)
2010. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!