Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni szorongás.mi...

Hajnalcsillag32 kérdése:

Szülés utáni szorongás.mi lehet ez?bővebben lent.

Figyelt kérdés
Másfél hete szültem mióta hazajöttünk a kórházból mindennap rám tör pár órára egy erős szorongás félelem érzet nem tudom mi okozhatja jó babám van eszik alszik a férjem is segít mindenben van egy 11 eves nagy fiam ő is tök jól fogadta odáig van a kistesóért igazából boldognak kellene lennem de egyáltalán nem érzem magam annak.Illetve nem tudom magam elengedi ha van fél óra órám mondjuk megnézni egy műsort vagy olvasni nem tudok oda koncentrálni egyszerüen olvasom de nem ott járok.mitől lehet ez volt valaki ilyen helyzetben?

2020. júl. 28. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felelősség hirtelen megnőtt és ez aggaszt.
2020. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hét az azért nagyon korai.Ilyenkor még bőven rendeződnek a hormonok,hiába stimmel minden eléggé megviseli a szervezetünket egy szülés . Szedj vitamint és adj időt magadnak rendben lesz minden.
2020. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, pár hét kellett bőven,míg rendeződött. Sőt a kórházban már kezdődött, random rám tört a sírás meg ilyenek :D Azon ne stresszelj,hogy boldognak kéne lenned. Leszel is :) Ha pedig úgy érzed,hogy eltelt elég idő,de a probléma nem oldódott meg, nyugodtan fordulj szakemberhez :) gratula a babához :)
2020. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg szülés utáni depresszió.
2020. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!