Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem engedi, hogy megmuta...

Miert nem engedi, hogy megmutassam neki mit hogy kell csinalni vagy hogy egyutt csinaljam vele?

Figyelt kérdés

Mar reg megfigyeltem, hogy nem szereti ha ot iranyitva mutatok meg neki dolgokat pl kezet megfogom es tapsi tapsi, vagy akar kanalazni eves kozbe magatol megfogja a kanalat es ha megfogom enis h segitsek a szakahoz emelni kirantja a kezet

V pl multkor zenebolcsiben minden anyuka tudta csinalni a gyerekevel h mittudomen fujja szel a fakat es erre felmkellett emelnk a gyereknkezet es ringatozni. Na az enyem kitepte az ovet a kezembol nem szereti.

Vagy mittudom van egy vidam allatszamlalo c konyv benne allatkak szereti nezegetni es ha olembe ul megfogom kezet es egyutt szamlljjk az allatokat akkoris kiakad kiveszi a kezet

Miert van ez? Normalis?


2020. júl. 28. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, 1 eves most de mindig is ilyen volt
2020. júl. 28. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert önállóan akarja csinálni. Örülj neki. Mi ezzel a bajod?
2020. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Ő ilyen. Ne erőltess olyasmit, amit nem akar. Tök jó, hogy ilyen önálló.
2020. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A babák nem egyformák, a felnőttek se, te se vagy ugyanolyan, mint a szomszéd nő. Az én lányom is utálta a zenebölcsit, nem is mentünk egy idő után, focizni szeret, úgyhogy inkább a focipályára mentünk.
2020. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a természete (ezt nem rosszindulatból írom!)

Az én lányom is ilyen, amit ő nem akar, arra nem tudom rávenni. Arra kell rávezetni, hogy azt akarja csinálni, amit én akarok, hogy csináljon :)

2020. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne bajom ha onalloan akarna csinalni de tobbnyire nem csinalja onalloan se. Ezert szeretnem mutatni neki egyutt csinalva de nem engedi
2020. júl. 28. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem ( nagyon rég volt már) pl soha nem szerette a mesekönyvet. Elővettem, hogy olvassak belőle,ő pedig mindig összecsapta.🙂 1 éves korától aludni sem akart délután. Amit otthon utált megenni vagy meg sem kóstolt, azt megette jóízűen, ha a szomszédban kínálták. Vannak ilyenek. A te gyereked ilyen. Ne félj, ember lesz belőle!
2020. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!