Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egerben a plázával szembeni...

Egerben a plázával szembeni játszóházról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vagyis milyen egy játszóház?Mennyibe kerül?Van ott valaki?Mármint ilyen óvónéni?Sose voltunk még nem tudom hogy működinek ezek!Sorry ha hülye kérdéseket tettem fel! :)

mennyi idős babát lehet már vinni?Vagy mennyi idősen érdemes?


2010. aug. 3. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor mi voltunk pont egy születésnap volt és rengeteg 5-6 év körüli gyerek szaladozott ott. És baromi hangosan szólt a zene, engem már nagyon zavart egy idő után. Van kialakítva totyogóknak is sarok és az nagyon jó a kisebbeknek. Ott játszadozott a kisfiam is aki másfél éves. Ovónő nincs ott, csak egy fiatalabb lány, aki persze azért oda figyel a dolgokra. A szülők felügyelik a gyerekeket. Azt hiszem 20 ft percenként, ez csak a gyerekekre vonatkozik, a felnőttek ingyen vannak. Egyébként nekem tetszett és a kisfiam is élvezte. Gondolom még jobban élvezte volna, ha mindent ki tud próbálni, mint pl. az ugrálóvárat, de oda nem engedtem be, mert a nagyobbak nem figyeltek a kicsikre és nem akartam hogy baj legyen. Mi délután 5 körül voltunk, szerintem kevesebben vannak délelőtt.

2010. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1200ft/óra? Az szörnyen sok. :(


Pedig elmehettünk volna együtt. Mennyi idős a babád?

2010. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

8 hós még csak bár már ül,és mikor védőnőnél voltunk volt játszóház (nagyobb babáknak) és amíg várnunk kellett bementünk játszani,és nagyon élvezte!Ebből gondoltam hogy néha elvinném,csak fogalmam sincs milyenek ezek azért kérdeztem:)

Tényleg sok,de szerintem egyszer szért kipróbáljuk!Hátha talizunk! :)

2010. aug. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!