Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik babakocsi...

Szerintetek melyik babakocsi jobb, melyiket érdemes megvásárolni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Nem vagyok képben ezzel a témával kapcsolatban. Esetleg javasolhattok is olyat ami szerintetek megfelelő lehet.


Köszönöm előre is. :)


2011. nov. 2. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első jön be, árban is jó, a második nagyon furi. Amúgy is kétkedve fogadom a 3 kerekűeket, meg a színe sem túl nyerő.
2011. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a második, talán, mert nekem is három kerekű van. A Chicco azért egy megbízható márka. Talán annyi, hogy a fix első kerékkel nehezebben kanyarodsz.
2011. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem a második jobban tetszik a színe miatt de félek, hogy egy pici gyerek mellett minden kosz meglátszódik majd rajta. Azzal, hogy 3 kereke van nincs bajom, de mivel fix, ezért nehezebb lenne vele közlekedni. Illetve a második babakocsi nehezebbnek is tűnik.


Az első talán praktikusabb, de úgy őszintén, nem ez álmaim babakocsija... :))


Köszönöm a válaszokat még jöhetnek tapasztalatok ezzel kapcsolatban. :)

2011. nov. 2. 12:07
 4/13 anonim ***** válasza:
én egyiket sem venném meg a hordozók miatt. mindegyik csak 3 pontos öv van, nem is értem hogy kaphat egy ilyen engedélyt forgalomba hozatalra.
2011. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt nem is figyeltem annyira, jó, hogy mondod. Köszi!


Komolyan egyszer hülyét fogok kapni, olyan nehéz eldönteni, hogy melyik lenne jó.

2011. nov. 2. 12:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak minden hordozónak ilyen.. ez teljesen jó. én elsőre szavazok
2011. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első!


3 gyerekes anyuka

2011. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. nov. 2. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:

A hordozókban csak 3 pontos öv van. Ez nem gyerekülés!

Egyébként én is az 1. kocsit venném!

2011. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hordozó mindenképpen kellene? Milyen terepen szeretnéd használni és mennyit szánsz rá?

Nekem is három kerekű van, egy Coletto Austin, egyáltalán nem instabil, fújható kerekei vannak, nem akad el sem hóban, sem az útpadkán. Ja, ha három kerekűt választasz, akkor inkább olyat ajánlok, aminek az első kereke fixálható és bolygósítható is. Egy ilyesmihez mit szólnál?

Szerintem ez elég jól néz ki.

[link]

2011. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!