Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legszörnyűbb magyar nevek?

Legszörnyűbb magyar nevek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 13:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
64%
Bence és Lili
2020. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
37%

Bence, Hunor, Csenge, Kincső, Hanna

Olyan fantaziatlanok.

2020. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%
5-ös és 7-es kommenttől ökölbe szorult az arcom is :D Egyébként szépen sikerült a magyarosított sz.rokat és a divatneveket is felsorolni, sajnos minddel egyet kell értsek.
2020. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
88%
Csak kíváncsiságból, téged hogy hívnak, kérdező?
2020. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az ilyen primitív emberektől szorul ökölbe az arcom is. Pl. a Lea nem újkeletű divatnév, hanem bibliai. Mint a Dávid, Ádám, stb.

Attól, hogy nem tetszik egy név, még ki lehet normális módon is fejezni. Nem irigylem az ilyenek gyerekét. El tudok képzelni milyen nevelést kap. Valakinek a Noel normális, valakinek az Imre. Ezt hívják ízlésnek. Nem te döntöd el mi szép és mi nem. Nem is én. Mindenki saját magának.

2020. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
91%

15


Egyetértek.


Mellesleg itt GYK-n minden nevet fikáznak.

2020. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
23%
15ös, ennyi erővel a Töhötöm is régi név mégis csúnya, úgy mint a Lea, ja nem..a lea macskának elmegy.
2020. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

17


Ettől most nagy vagy ám! ja nem.

2020. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
41%
18as miért fáj neked más véleménye? Téged vagy a gyerekedet hívják így?
2020. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

#14-es, miért? Nekiállnál cikizni? Én nem cikizek egy nevet sem, és szerintem senki más sem, csak leírták, mi az, ami nekik nem tetszik. Ami nem sértés -szerintem-, annak fejében, hogy kérdeztem.


Nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye, különben mindenkinek csodaszép Ádám, Dávid, meg Anna lenne a neve. Azért van soksok név, mert soksok ember van, és így mindenkinek van legalább egy, ami tetszik neki. Ami azt eredményezi, hogy sok másik meg nem tetszik neki. Ez nem azt jelenti, hogy szar név, meg hogy "fikázza". Vagyis olyat olvastam már, hogy sárga földig szidtak egy-egy nevet, de itt erről szó sincs. Csak leírták, mi az, ami nem tetszik.


Az én nevem Rebeka. Lehet nyugodtan mondani, hogy ez a szörnyű, de el tudom fogadni mások véleményét - mert nem ellenem szól, hanem egy olyan dologról, amiről mindenkinek más-más véleménye van.


De egyébként, azt nem értem, hogy miért pontozgatják itt le az emberek egymást? "jAj EnNeK nEm UgYaNaZ a VéLeMéNyE, mInT nEkEm, Ez EgY nEm Jó VáLasZ"....

2020. júl. 31. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!