Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kohuth családnévhez milyen...

Kohuth családnévhez milyen lánynév illik?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk két nevet csak egyet. Ami nekem álom nevem volt az sajnos ezzel a névvel furcsa,nem tetszik.

Az lett volna a Kohuth Kíra.


2020. aug. 3. 12:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a Klaudia is illene:)
2020. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Magdaléna, Melinda esetleg? Elszakadva az M betűtől, szerintem is jó a Barbara, Dominika, Gabriella. Mindenképp hosszabb, dallamosabb nevet választanék.
2020. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Katalin, Odett, Ilona, Anna, Médea, Jázmin, Terézia, Gemma, Iliána, Liliána, Niké , Nikoletta, Andrea, Anikó, Angéla, Gerda, Zelmira, Anzelma, Gerbera, Vilhelmina, Violetta, Viola, Hilda, Hildegárd, Zsófia, Tamara, Donatella, Dalma, Hilberta, Viviána, Liviána, Kincső, Csenge, Anasztázia, Patrícia, Irina, Ilma, Gabriella, Denissza, Denisa, Dóra, Norina, Leonetta, Petronella, Antonella, Emma, Róza, Izalbella, Miriam, Henrietta
2020. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Kohuth Kíra teljesen vállalható, nekem nem nyelvtörős. Az Odett szép, de ezzel vezetéknévvel nem tudom kimondani. Kohuth Léna mondjuk?
2020. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
36%
Lajos ssss
2021. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Aranika. :) Ezt most fejlesztettem ki, úgy látszik, az Arankából, és az Anikóból, vagy esetleg a Veronikából, vagy még a Berenikére is hasonlít, meg Mónikára, Nikolettára; vagy pl Ariana/Arianna-ra/Ariadnéra is. :):)
2021. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Viktória


Szerintem annnnyira illik hozzá


Kohuth Viki is jó, amikor becézik.



Odett is jó

2021. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!