Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lett anyás a babátok?

Mikor lett anyás a babátok?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt a babám. Tegnap fáradt voltam, így mondtam férjemnek, hogy úgyis evett már a baba, próbálja elaltatni. 15 percig sírt a kezében, tök mindegy mit csinált, amint odamentem abbahagyta a sírást, átvettem, és szipogva elaludt. Férjemnek nagyon rosszul esett, mert amióta megszületett a baba, azóta ő is itthon van homeofficeban, mindent ugyanúgy csinál mint én, rengeteget van az ő kezében is, játszik vele stb. Kicsit furcsa, hogy mégis ennyire anyás öt hónaposan. Ne értsetek félre, nekem nagyon jól esik, de lehet egyáltalán valamit kezdeni, hogy férjemnél is megnyugodjon?
2020. aug. 4. 07:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7 éves, még nem jutottunk el odáig 😅

(Ő az apjára kattant rá úgy 2,5 évesen)

2020. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10-es, örülj neki inkább, hogy másnál is megnyugszik... az én babám még csak 7.5 kiló de már nem bírom hogy folyton nekem kell felkapkodni :D
2020. aug. 4. 12:38
 13/13 anonim ***** válasza:
En örülök neki 😀 csak ironizáltam. De lehet akkor kezd majd anyas lenni, ha 10 kiló lesz 😅
2020. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!