Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha folyton sír a...

Mit tegyek, ha folyton sír a gyerek és kikészülök már lassan?

Figyelt kérdés

Egy perc nyugtom nincs 3 hónapja. Állandóan sír. Eleinte azért sírt, mert hasfájós volt, most meg azért sír, mert nem lehet napi 24 órát a karomba. Elkezd sírni és amikor közelítek hozzá, akkor elhallgat. Ha hátrébb lépek kettőt, már elkezd sírni. Úgy érzem magam komolyan mondom, mint egy sziámi iker, akik össze vannak nőve. Levegőt nem lehet venni nélküle, mert sír. Magamra kötni nem akarom, mert ugyanolyan, mintha a karomba lenne, hiába kötöm hátra. Fizikailag nem bírom 24 órát a hátamon cipelni. És folyton szopni akar, amit nem engedek neki, nem akarom, hogy nonstop cicin legyen. El akarok már régóta kezdeni edzeni, hogy végre emelt fővel járjak az utcán, és ne kullogva, de attól a gyerektől még pislogni se lehet. Igen, mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen, de ha választani kell a fél óra alvás vagy a fél óra edzés között, akkor az alvást választom. Van segítségem meg minden, a férjem és anyám, a férjem csak munka után tud segíteni, anyám meg hétvégén, de én azzal a 2-3 órával nem vagyok kisegítve.

Sokszor elvesztem a kontrollt (leteszem és bezárom a szobába, és a ház legtávolabbi pontjába megyek, de így is hallom a sírást), ami miatt dühös vagyok magamra mégjobban.

Szeretem őt, de már unom, hogy folyton csak sír, legszívesebben elmennék és vissza se jönnék. Annak a gyereknek semmi nem jó, pedig igyekszem, legalábbis én úgy látom, hogy igyekszem. Sok mindent kipróbáltam már, zenére altatás, ritmusra lépés, hát és talpmasszázs, de csak ölbe vagy cicin van el, és egy perc nyugtom sincs tőle.


2020. aug. 6. 09:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
38%

Kis cukika, anyukájával szeretne lenni❤


Félméves kor körúl már jobban elvannak , elkezdhetsz edzeni akkor is. Hova ez a nyga rohanás.

2020. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
26%
Nagy
2020. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
41%
Együtt nem tudtok aludni?
2020. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 A kérdező kommentje:
Nagyon kis cukika. Akkor fél éves koráig járjak szégyenkezve meg nézzek ki úgy, mint egy lelakott vénasszony?
2020. aug. 6. 09:11
 5/129 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele aludni, elegem van belőle. Legalább ha alszok, akkor legyek egyedül.
2020. aug. 6. 09:12
 6/129 anonim ***** válasza:
68%

Miért kellene szégyenkezni, hisz most szültél! Nem kell lelakottnak lenni, hajat mosni, sminkelni most is lehet.

Nem igazán értem mire számítottál.

2020. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 anonim ***** válasza:
64%

Folyton szopni akar, akkor szoptasd, annál hamarabb nyugszik meg. Az én fiam is állandóan szopizni akart, hagytam neki. Így csodálkozol, ha sír? Szopizás közben tudsz filmet nézni, telefonozni, stb. És így el is alszik, aludhattok együtt a nagy ágyban. Értem, hogy nem akarsz vele aludni, de nincs más választásod. Amúgy gáz, ahogy beszélsz a gyerekedről, pedig én nem vagyok egy ősanya, sőt, de ez feltűnt.


Rendbe szeded magad, ha hazajön a férjed. Én mit meg nem adtam volna, ha meló után rögtön a kezébe vette volna, tudtam volna nyugiban zuhanyozni és hajat mosni. Oké hogy nem vagy kisegítve hétvégén anyukáddal, de valakinek még ennyi segítsége sincs.


Mondom, szopiztasd azt a gyereket, addig is csöndben van, aztán elalszotok együtt.

2020. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 A kérdező kommentje:

Nem most szültem, 3 hónapja. Ha sz.rt egy díszes tányérra teszed, attól még nem lesz szép. Attól ugyanolyan ratyi lesz az alakom meg az egész kinézetem, mert sminkelek meg hajat mosok.

Arra számítottam, hogy nem napi 24-ből 24-et lesz rajtam, mert az már sok és baromi idegesítő, azt képzeli, hogy össze vagyunk nőve.

2020. aug. 6. 09:20
 9/129 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet hogy depis lettél? Szerintem valakivel ezt beszéld meg, ha súlyos a helyzet, akkor pszichológus! Nincs ebben semmi szégyen, sok anyuka kerül maga alá az elején. Szedd össze magad, neked is jobb lesz és a babának is
2020. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 A kérdező kommentje:

Nem akarom folyton szoptatni, szokjon hozzá, hogy idő szerinti etetés van. És pont hogy nem tudok így filmet nézni se, mert fáj. Voltam szoptatási tanácsadáson, van mellbimbóvédőm is, de sz.rt se ér. És van, hogy a kezével csak úgy belemarkol a mellembe. Elég nekem 3 óránként ezzel szenvedni, nemhogy még egész nap. Nem fogok vele aludni, mert legalább alvás közben hagy legyek egyedül.

Úgy tudom szeretni, hogy itt olyan megértő emberek vannak, hogy belelátnak a másik helyzetébe! Kiváncsi lennék, hogy te hogy beszélnél a gyerekedről, ha kikészítene. Gondolom csodálattal, mert itt mindenki szuper anyuka, csak én vagyok a sz.r.

"Oké hogy nem vagy kisegítve hétvégén anyukáddal, de valakinek még ennyi segítsége sincs."

Akkor ha valaki hány, akkor gondoljon arra, hogy jé legalább van mit kihányni, mert Afrikában éheznek?

2020. aug. 6. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!