Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki különlegesebb, ritkább...

Aki különlegesebb, ritkább nevet adott a gyerekének az hogy kezelte a sok kritizáló embert?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek a Matteó név mennyire fura Magyarországon?
2020. aug. 7. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Eléggé cigányos...
2020. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Sok sírvaröhögős sztorim van. Direkt agresszívan nem szóltak be a neve miatt, így általában elnéző mosollyal tudtuk kezelni a fanyalgókat. De érdekes módon ez babakorban volt jellemző, már 7 éves a kisfiam, és elég régen nem cikizte senki.

A Matteó nekem túl idegen, de nem vészes, és kedves hangzása van.

2020. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekel mások véleménye.
2020. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem szólt be, vagy csak a háttam mögött. Matteo Olaszországban teljesen jó, magyarul az a Mátyás, egyiket se adnám.
2020. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%
Elég sz@r
2020. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Ha a vezetéknévhez illik, akkor szerintem nincs különösebb probléma vele. :)
2020. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
Istenem, mennyi agyatlan ember van. Mondja már meg nekem valaki, hogy miért nem lehet normális nevet adni a gyereknek? Épeszű az olyan szülő, aki szándékosan sok-sok évig tartó cikizésnek teszi ki a gyerekét? Az agyhalott #2 válaszoló annak örül itt éppen, hogy így a gyerek 7. életévére kezdik szegényt lassan békén hagyni. Hát hurrá, gratulálok! Egy életre benne marad majd a gyerekben. Normálatlan...
2020. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
55%
Diiiiik! Ő lesz a tesám more! Majd gyűjcsük a vasat :D
2020. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Egyet kell értenem a #7-tel. De amúgy vannak szép különleges nevek is, bár nekem a különleges nevekből, ami tetszik, mind lány.
2020. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

Kettes vagyok. De kedves vagy. :D

A gyerek szereti a nevét, köszöni szépen. :) Írtam is, hogy soha nem cikizték agresszíven, nem bántották az ovistársak sem, csak nekem jöttek a fura arcú kérdések babakorában. :) Amúgy Leónak hívják, és tisztában vagyok vele, hogy nem véletlenül ritka, sokaknak nem tetszik, de a normálatlan fröcsögés sosem az én választási skilljeimet, hanem a ti értelmi szinteteket tükrözi. :)

2020. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!