Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel készültetek a babátok...

Mivel készültetek a babátok első szülinapjára?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! Ajándék mi volt? Torta milyen volt? Volt-e buli vagy csak ti? Díszítés volt? 2 hónap múlva 1 éves a fiam és ötleteket gyűjtök.

2020. aug. 8. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Hat tulkep nem igazan volt

Gyumolcs sali es egy baba

Kb ennyi

Nem csinaltunk belole nagycsaladi esemenyt


Az elso igazi szulinapja oviban volt a csoport tarsakkal

2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyik barátnőmék nagy parádét csináltak. 20 gyerek/baba+ szüleik, rokonok.. Zsongott a ház. 3 torta volt, teljesen feldíszítve a ház lampionok, lufik, konfettik, szalagok... Csak az egyik szobába nem lehetett bemenni a sok ajándéktól. A kisgyerek a szüleitől egy elég drága beleülős önműködős autót kapott, az eredeti autó mása.

Nálunk 3 hónap múlva lesz első szülinap, szűk családi körben egy délutáni ebéd lesz egy tortával. Nem szeretjük a felhajtásokat. A fiamnak egy triciklit szeretnénk venni.

2020. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szűk család volt jelen. (Nagyszülők, Dédimama,Nagybácsik)


Két tortával készültem, egy a babának, barackos-mascarpones túrótorta, amiből már ehetett.

Meg egy nagy családi kedvenc, a családnak.


Volt egy közös vacsora.

Utána a torták, majd az ajándékok, közös fotózás, lufik.


Mindenki készült valami aprósággal a kicsinek.


Mi az Apjával, névre szóló párnát adtunk, fali mércét a nevével( Pandadoo) és készségfejlesztő játékokat, amikkel azóta is szívesen játszik.


Majd másnapra megszerveztük az első állatkerti látogatását, Veszprémbe, baráti családokkal együtt. Az hatalmas élmény volt neki, a többi gyerkőccel.

2020. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk 1 hónap múlva lesz 1 éves a lányunk. Buli csak a családdal lesz, nagyszülők, keresztszülők és mi. Díszítés lesz, lufik - sima és héliumos is, első szülinapos papírtányérok és poharak meg "boldog szülinapot" felirat a falra. Lesz torta is, valami aranyos virágos vagy pillangós, mesefigurásat nem szeretnék, hiszen még nem néz mesét, nem is ismeri ezeket. Tüzijáték és gyertya természetesen lesz rajta. Ajándékok pedig ezek lesznek: bébitaxi, FP tanulókutyus, megabloks kockák, puha baba, szívókás kulacs, FP mesemondókák zenés könyv, ruhák... ezek tőlünk meg a nagyszülőktől, keresztszülőktől pedig pénzt kap, amit majd beteszünk a számlájára. Hát kb ennyi. Jó ünneplést majd nektek is :)
2020. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a keresztelővel egybe volt kötve a nagy össznépi ünneplés az egész családdal (keresztszulok, dedik, nagyik). Ez egy héttel a szülinap előtt volt, megvolt a keresztelő, éttermi ebéd, torta, ajándékok. A szülinapjára én vettem lufikat partikellekesből, meg egy boldog szülinapot feliratot, ezek amugy tetszettek neki, nézegette a lufikat meg játszott is velük, 2-3 hét után eresztettek csak le. Délelőtt elvittük még egy gyerekkoncertre, az volt neki az első, aztán délután az apjával hármasban tortáztunk meg játszottunk. Összességében tehát nálunk a pár díszen kívül semmi extra nem volt.
2020. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk egy családi bográcsozás volt, mindenki nagyon jól érezte magát.

2 kis torta volt, hogy lehessen választani, ki milyet kér. Simán rendeltünk, mert a kicsi még úgyse eszik mennyiséget alapon. Igazunk is volt, 1 villával evett belőle, azt is kiköpte.

Ajándékba matatófalat kapott.

2020. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sütöttem a tortát, valami kókuszos volt, amit már ehetett akkor. Ajándékba egy ugráló csacsit kapott.

A szűk rokonság volt ott, mint általában mindenki szülinapján a családban.

Díszítés meg ilyenek nem voltak, szép terítő, szebbik tányérok, talpas poharak igen.

2020. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 8. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Csaladi ebed volt, a nagypapak foztek bogracsban porkoltet. Volt meg hidegtal amit en csinaltam. Volt ket tortaja mindketto csoki. Az egy nagy a csaladnak. Egy maszatolos amihez hozzaert es megijedt.. egy falatott sem evett belole szet sem turta. Bezzeg az ebedet annal inkabb. Repult a krumpli pure a husival. A nagymamaja etette volna de arcon dobta :D

Diszitest unneplos volt amit hasznalok alkalmakkor. Lufikat az egyik nagyneni hozott.


Ajandekok tobbnyire ruhak voltak, ezt mondtam mindenkinek. O az elso baba a csaladban regota, nem orokolt ruhakat igy mindig venni kell. Nagyon orultem, hogy nagyobb meretek is voltak benne.

Tolunk az udvarra kapott fa jatszoteret. Hinta, csuzda, vartoronnyal, maszokaval.

2020. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!