Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6,5 hónapos babám szinte...

A 6,5 hónapos babám szinte egy az egyben kik@kilja a sárgarépát és a sütőtököt. Már tartottunk 1 hét szünetet is, de még mindig ez a helyzet. Ilyenkor mi a teendő? Várni még?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek elég magas a karotin tartalma, így eleinte megszínezik a kakit, de ha sokszor kap, még a bőrét, szemfehérjét is:)) Eleinte szinte minden babán szinte átmegy a szilárd kaja, úgy, mintha emésztetlen lenne. Persze, hiszen a szervezetnek át kell állni, új fajta enzimeket kell termelni, hogy hasznosítani is tudja... ehhez pedig idő kell...
2010. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

nekem is emésztetlen volt a székletem kiskoromban és galaktóz anyagcsere zavarom volt- bár mintha most már szűrnék ezt újszülött korban. És mire eljutottam megfelelő orvoshoz már vékonybél gyulladásom és májnagyobbodásom is volt. Úgyhogy én azért futnék egy kört az orvosnál, mit mond. Vagy kérdezd meg a védőnődet.

Én nem emlékszem hogy gyerekeim bármit is emésztetlenül kikakiltak volna pedig anyatejes volt mindkettő 6 hónapos korukig.

2010. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, minden baba így kezdi! A sütőtöknél még az illatát is érzed a pelusban. Az első válaszolóval értek egyet, de ha aggódsz szerintem bőven elég a védőnőt megkérdezni.
2010. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ráadásul gondolom pépesen adod neki. Hogyan állapítod meg, hogy nem hasznosított belőle semmit, ha szinte ugyanazt az állagot adod a szájába, amit később a pelusban látsz?

Ha nem emésztene meg belőle semmit, akkor gyorsabban megéhezne.

2010. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!