Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy nem emészti...

Normális az, hogy nem emészti meg a 6 hós babám a sárgarépát, sütőtököt?

Figyelt kérdés

2 hete eszik ilyesmit, azóta kezdtük el a hozzátápit. Már egész adagokat is megeszik. (Alma, barack, burgonya, rizspép szintén megy már.) De amikor sárgarépát vagy sütőtököt eszik olyan mintha egy az egyben visszaköszönne a pelenkájában, mintha semmit se emésztett volna rajta, szaga sincs semmi. A reszelt almánál is ezt tapasztaltam.

Más babáknál is ez van a hozzátáplálás elején? Mikor kezdi majd el megemészteni rendesen? Vagy lehet, hogy így is megemészti?...


2011. okt. 13. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

:) én babám 1éves és még mindig néha egyben van a répa.

Én 28 vagyok, de néha nálam is :-D

2011. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyenebben a cipőpen járunk mi is.Mi 3 hete kezdtük el a hozzátáplálást és már mindent megeszik de ha répát és sütőtököt adok neki legtöbbszőr visszaköszön a pelenkában.Nem kell aggódni még meg kell szoknia az új ételeket.
2011. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kicsim, de a sütőtök nála is úgy jön ki, mint ahogy bement. :D

Szerintem ez a sütőtök tulajdonsága. :)

2011. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!