Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a csőrös...

Mi a különbség a csőrös itatópohár és a cumisüveg között?

Figyelt kérdés
És mikor érdemes váltani az itatópohárra?Ha venni akarok, akkor mit érdemes szem előtt tartani?
2010. aug. 4. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A csőrös itatópoháron van egy műanyag csőr,a cumisüvegen meg egy cumi gumiból.Komolyan kérdezed mi a különbség?

Úgy tudom 6-8 hó körül szokták elkezdeni a poharazást.

2010. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átmenetet képez a pohárra szoktatáshoz. Rostos italok bevezetéséhez is jó. Nem kell annyira szívnia, mint a cumit, így nagyobb kortyot tud nyelni, és anyának nem kell annyit takarítani, mivel nem folyik mellé( a szelep nélküli kifolyik, ha felborul). Vannak szelepes, és szelep nélküli változatok. Kezdésnek a szelepes jó, mert azzal szabályozhatod a kifolyó folyadék mennyiségét.(Attól függően, hogy mennyire nyomod be a szelepet)Vásárláskor ezt, és az űrtartalmat kell figyelembe venned.Esetleg azt, hogy van-e füle. Az én babám jobban megtudta fogni azt, amelyiken nem volt fül.
2010. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Még annyit tennék hozzá, hogy ha egyedül hagyod inni, és esetleg cukros italt adsz a babának, a cumival az ital tovább marad a szájában, így az elősegíti a fogszuvasodást, továbbá az ivás pótcselekvéssé válhat. Tehát nem csak akkor iszik ha szomjas, mert a csőrös pohárral kénytelen nyelni, mert abból több jöm ki, mint a cumiból, és nem tudja annyira szabályozni a mennyiséget.

2010. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Tényleg nem tudtam a különbséget, mert mivel eddig csak cumisüvegből ivott a babám, nem volt szükség itatópohárra.Hallottam róla,de sosem néztem meg mikor a boltokat jártam.5 hónapos a babám, akkor lassan áttérhetünk, ez nagyszerű:)Imádom, amikor valami új dolog jön az életünkbe:)
2010. aug. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!