Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a babatej és a...

Mi a különbség a babatej és a tápszer között? Milyen étkezés helyett/mellett lehet adni, és adhatom neki itatópohárból v. cumisüveg kell hozzá?

Figyelt kérdés

10,5 hónapos kisfiamnak kellene adnom v.melyiket a doki javaslatára, mert lehet, hogy már kevés neki az anyatej (reggel,este).

Esetleg a tejet adhatom neki pl. a reggeli felvágottas kenyér mellé v. ez egy teljes étkezést helyettesít?


2010. máj. 20. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Adhatod neki reggelire kenyér mellé, esetleg ha nem inná meg simán, akkor rakhatsz bele egy kis barna cukrot, mézet vagy akár egy kis kakaóport is.

Amúgy nem sokban különbözik a tápszertől. Annyi, hogy a tápszer laktatóbb, a babatej meg nem biztos, hogy kivált egy étkezést.

2010. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10,5 hós inkább kapjon még tápit , elég kicsi még. Amugy az is tápszer csak nem olyan tömény. Had egyen mèg töményebb tejet. 200-240 tápi biztos elég egy étkezésre.
2010. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mézet ne!!! 1.5, 2 éves korig veszélyes, a botulizmus csírái esetleg megtalálhatók benne, az kisgyerekre halálos lehet. (Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam.)
2010. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mézet ne,és ha lehet 1 éves koráig inkább tápszert.
2010. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vette Mildibéb banános tápszert :)

Már csak azt nem tudom, hogy mikor adjam neki.

Eddig így ettünk: reggel cici, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi szilárd étel, utóvacsi cici.

Még mindig cicizik reggel és este.

Szóval mikor és mennyi tápszert adjak szerintetek?

2010. máj. 22. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem fogytán volt a tej, mindig utána adtam tápszert. Vagyis szerintem reggel, este add, cici után.
2010. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!