Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van mèg olyan anyuka akinek a...

Van mèg olyan anyuka akinek a babàja ott tart vagy tartott anno 10hònaposan a mozgàsfejlődèsben hogy csak gurul,hintàzik nègykèzlàb ès körbe ill.hàtra kùszik?Egyre jobban aggòdom ,neurològus màr làtta elvileg csak kicsit lazàbb...

Figyelt kérdés

#baba #Csak gurul
2020. aug. 10. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Az enyém 10 hónaposan még itt se tartott, pedig 4 hónapos korától hordtuk tornázni. Most 21 hónapos és minden lemaradást behozott már, semmi baja.
2020. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartott itt 10 hónaposan, mert csak gurult, nem kúszott. Ő nem kicsit volt laza, hanem nagyon. 3 hónapos kortól tornáztattuk itthon és gyógytornász is. 20 hónaposan indult el. De nem hozott be még most se mindent. Egyensúlya, ereje. 4 éves.
2020. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, ne aggodj. Unokahúgom most 16hónapos és csak most kezdett el kúszni, szerintem ez már az a kategoria amikor már orvoshoz vinném. De még neurologus sem látta, védőnőt se nagyon izgatja a dolog. 10hósan nincs lemaradva a tiéd!
2020. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
3as: szerintem a kérdezőt az nem nyugtatja meg, hogy unokahúgod szülei idióták.
2020. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Attól független leírtam, hogy nincs miért aggódni. Nincs vészesen lemaradva, ha már hintàzik hamarosan mászni fog, onnan hipphopp feltudja magát húzni is
2020. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Hat sztem az nem megnyugtato h nem baj nem baj hisz en gyerek vagy akarkim is igy ugy le volt maradva.

Sztem 10 honaposan mar kicsit elorebb kellene tartnia, ugyh en ugy mondanam h igen egy picit le van maradva. EGY PICIT! Nem veszes. Gyogytornasznak v devenyesnek esetleg konduktornak megmutatnam

2020. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó! Ha a neurológus szerint nincs nagy baj, akkor nincs.


Ő csak jobban tudja, mint egy gyógytornász/dévényes/akárki.


A neurológus az orvos. Ő tudja, hogy a mozgásfejlődést nem kell/szabad siettetni.

2020. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Az én gyerekem 9 hónapos.


Négykézláb térden és lábon is mászik már 1 hónapja, utóbbit csak most kezdte el kb 2 hete, de olyan gyorsan el tud szaladni hogy csak na. Máskor meg mint a csigák 😃

Magától felül kapaszkodva, de ágyban rendesen magától segítség nélkül is meg tud ülni, illetve a szőnyegen 1 kézzel tartva ül és játszik.Ágy szélén megkapaszkodva magától áll pár percig.Mondja hogy apa. Inti a pápát mikor mondjuk neki. Mutató ujjával oda mutat amit akar. Nagyon ügyes kis krapek. Védő nő is csodálkozott hogy mi mindent tud. 😅


Ennyi jutott hirtelen az eszembe.

2020. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
8-as, és milyen belső késztetés vezetett arra, hogy ezt ide beböfögd, amikor senki nem kérdezte, ráadásul megkésettséggel kapcsolatos a kérdés. Bizonyára jól esik a kérdezőnek, te meg tapló vagy ha ettől élvezel el
2020. szept. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg igenis gond van. Vidd el másik dokihoz.
2020. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!