Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szeretitek/hagyjátok,...

Mennyire szeretitek/hagyjátok, hogy a családtagjaitok képeket, videókat készítsenek a gyerekeitekről?

Figyelt kérdés

Mi elég közel lakunk mindkettőnk szüleihez, tesójához. Hetente többször is találkozunk. Így az se lehet mondani, hogy a távolság miatt. Viszont az egyik sógornőm (22 éves) szokása, hogy állandóan a telefonon lóg, meg folyton ha 5 percre játszik a fiammal már kattintja is a telefonnal a képeket. A múltkor felvette videóra hogy sírt, üvöltött vmi miatt.

A gond ezzel csak az, hogy foglalman sincs kinek küldi, kivel osztja meg.

Mikor a gyerekek születtek szépen el lett mondva hogy nem akarunk facebookon vagy instagrammon viszont látni képeket. De nem akarom minden találkozón erre emlékeztetni, mert ha szóvá teszem azt mondja hogy csak ő nézi vissza.

Na már most a múltkor mondja a másik sógornőm hogy a két héttel ezelőtti sütögetés alkalmával (amin mi nyaralás miatt nem vettünk részt), milyen aranyos volt a fiam, látták a képeket és meg is beszélték hogy nemsokára elindul stb.. Igazából nem szeretem ezt de túl féltő anya sem akarok lenni.


2020. aug. 11. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem zavar, amig nem osztogatja meg

Erre harapok..

Magam sem osztok meg semmit (!)

2020. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt honnan tudom hogy üzenetben kinek küldi el?
2020. aug. 11. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Én nem engedem, hogy fotózza bárki a gyerekem (se rokon, se ismerős).

Mama, papa kivételt képez, de ők sose osztják meg senkivel sehol. Csak cuki módon előhívatják és a lakásukban teszik ki. :D

Amíg én nem teszem ki a netre a gyerekem, addig más sem teheti! Se privát üzenetben, se nyilvánosan...

2020. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom hogy nem kell ezt ország világ előtt megosztani.

De hogy lehet ezt közölni, azon felül hogy mikor az első gyerek született elmondtuk. Minden alkalommal mondjam hogy ne fotózzák már meg hogy ugye privát marad, vagy hogyan?

Sajnos a sógornőm az a mindent kiteszek kiposztolok típus.

2020. aug. 11. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Családi összejöveteleken nem zavar. Akkor úgyis szépen fel van öltözve.

Viszont a hétköznapi életben előtt képek igen. Én sem szeretem, ha nem a legelőnyösebb képek keringenek rólam a családban.

Képeket megosztani viszont nagyon ritkán engedek.

2020. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen a családból bárki fotózhatja, egymásnak szoktuk ezeket átküldeni messengeren, senki nem posztol. Az már szerintem kicsit abnormális kategória, hogy, nem mutathatja meg egy barátjának a képeket, ez nem posztolás. Mégis mi baja lesz ettől? Szerintem lazulhatnál kicsit.
2020. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Engedem, de nem oszthatják meg a neten. Ez előre meg volt mindenkivel beszélve, eddig senki se élt vissza vele.
2020. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!