Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok egy...

Hajnalcsillag32 kérdése:

Hogy telik egy napotok egy 1éves babával miket eszeik mennyit alszik napközben éjszakát végig alussza már?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Most lesz 1 éves a kislányom, mi a nap nagy részében játszunk, udvaron vagyunk, sétálunk! Napi 2x1-1,5 órát alszik még, egyet ébredés után 2-3 órával, és még egyet ebéd után, de az éjszakáink borzasztóak, sokat kelünk és sokszor nem is hajlandó visszaaludni, játszik, szórakozik hiába próbálom vissza altatni🙄😅 Az evéssel napok óta bajlódunk, újabban ordít ha etetni akarom, bármi is legyen az, de egyébként már mindent eszik kb, most kezdtük el a tejet és a tojásfehérjét, eddig úgy néz ki nem érzékeny egyikre sem(lekopogom) :) Nektek, kérdező? :)
2020. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor a nagy 1 éves volt, akkor született a kicsi. Rengeteget sétáltunk, a kertben tettünk-vettünk, az állatokkal játszottunk és folyamatosan olvastatott. Mindent megevett, az éjszakát 6 hetes korától átaludta, nappal 2x aludt még.


A kicsi másfél éves, akkor is a kertben voltunk folyton, amikor ő lett egy, játszunk a pipikkel meg a kutyával, csúszda, hinta, homokozó, stb. Bent a cica és az építős játékok a kedvencei. Ő 1x aludt egy évesen, 8 hetes korától aludta át az éjszakákat. Hatalmas zabagép, ami az azóta már fényevő nagytesó mellett kifejezetten jól esik.

2020. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggel 8fele kel. Elmegyünk boltba, reggelizünk, kimegyünk udvarra. Kb 11ig kinn vagyunk. Homok, hinta, tricikli, kutyával játszás, mikor mi...

Bejövünk, mert nagyon meleg van. Ittbenn játszik egyedül egy órát, addig én takarítok, főzésnek nekiállok. Délbe kb elalszik, 1 órát alszik általában. Addig én befejezem a dolgom. Ebédelünk, majd jatszik tovább egyedül, addig én kávézok altalában. 3-4 fele, uzsi után kimegyünk az udvarra. Vagy együtt játszunk, vagy játszik egyedül, akkor én locsolok, gazolok, stb...

6fele hazaér az apja, játszanak egy nagyot. 8kor vacsi, fürdés, majd elfekszünk a szobába tv-zni. Fél10, 10 óra mire elalszik.

Enni szó szerint ugyan azt eszi amit mi.

2020. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!