Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák, akiknek 3 hós...

Kedves Anyukák, akiknek 3 hós babája végigaludta az éjszakát, mennyi időközönként és mennyiket evett napközben a baba?

Figyelt kérdés

A napokban 3 hónapot betöltő kisfiam elkezdte végigaludni az éjjeleket. Pontosabban 21-tol kb 5 fél6-ig. Eddig éjjel 1x kelt, napközben pedig 3,5 óránkent evett (csak tápszeres kb. 2 hete) 150ml vízben 5 kanál

tápszert. Most viszont bár tök jó, hogy átalussza az éjszakát mégis borult a rend és mintha össze-visszaság lenne. Valamikor 4 óra után is “nyammogva” eszik 60-70-et, valamikor meg (tőle szokatlanul) 3 óránkent már sírni kezd és olyankor még a 167ml is kevésnek tűnik, mert sirdogál utána.🙄

Tudom, hogy majd idővel beáll és magának beallítja, de kiváncsi vagyok, hogy másnak, akinek éjjel

jól alszik a babája, annak hogy alakulnak a napközben etetések 3 hónaposan. Mennyi időközönként és mennyit evett, főként tápszeres babók érdekelnénen. Köszi előre is, és bocsi hogy túl hosszan taglaltam a dolgot.



2019. máj. 8. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, háát..:) ez tényleg nagyon babafüggő, és ebben a korban hétről hétre vàltozik szinte, nem igazán emlékszem, de: ha olyan a baba aki nem üvölt ha még akár csak egy kortyot akart, akkor délután egyen kevesebbet, hogy legyen este éhes. Azt is megteheted hogy ha nem vacsozárik rendesen, akkor mielőtt lefekszel álmában megeteted. Én ezt a két dolgot csináltam, de meg nem mondom hogy mennyit evett 3 hónaposan. Viszont ne lepődj meg ha pár hónap múlva megint èbredni fog: fogzás, mozgásfejlődés, növekedési ugrás, akár éhes is lehet megint èjjel.
2019. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4*250 mili anyatejet evett - bár tudom a tápszereseknek szól a kérdés főleg - (nem volt hajlandó szopni, így cumisüvegből kapta a lefejt tejet onnan tudom) 3 hónaposan. Akkor már egy hónapja átaludta az éjszakát este 8-tól reggel 8-ig. De!! Nálunk sosem volt összefüggés aközött, hogy mennyit evett és mennyit aludt. Most 2,5 éves és még mindig este 8-tól alszik reggel 8-ig pedig volt, hogy nem evett fogzáskor vagy keveset. Szóval én csak azt írtam le, hogy mennyit evett 3 hósan. A fiam most 8 hónapos és többet eszik a drágám már most, mint a nővére, de még egyetlen egy éjszakát sem aludt végig, 20-5-ig alszik, 5-kor eszik és 7-8-ig alszik, de van, hogy kétszer kér éjjel tápszert.
2019. máj. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nalunk reggel 7 fele ebred es 9-fel 10 fele alszik el. 6x eszik egy nap, de nem azonos mennyisegeket. A napi fogyasztasa kb 770-900 ml kozott van, most 6 kg. Reggel es delutan bir ki egyszer 3 orat, a tobbi etkezesnel 2,5-et.
2019. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!