Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislánynál zöld folyás?

1 éves kislánynál zöld folyás?

Figyelt kérdés

Párom pelenkázta a gyereket és egy kis zöldes csíkot látott a pelenkában. Kitörölte neki és a törlőkendőn is maradt némi zöldes váladék. (azóta semmi, kb egy órája)


A gyerek szerintem nem tűnik betegnek, hisztisnek hisztis, de csak azért mert nem tudunk minden percben vele foglalkozni.

Ha vele vagyunk, akkor nagyon vidám tud lenni. Előbb is pelenkázás közben vigyorgott meg nevetgélt.


Kicsit nehezíti a dolgunkat, hogy most szünet van mindenhol. Én nem rohannék el vele a kórházba ügyeletre emiatt, mert fingjuk nem lesz semmiről, max bent tartják és a végén még ott kap el valamit.


Gyerekorvost próbáljuk elérni, egyelőre sikertelenül. A helyi sima ügyelet szánalmas, oda nem visszük ki.


Ti mit csinálnátok?

Sok leírás alapján kamillafürdő, esetleg betading hasznos lehet, aztán hétfőn gyerekdoki, illetve intézünk neki gyereknőgyógyászt.


2020. aug. 21. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a fenekebol jött? Mert akkor lehet egy kis szaftos puki is. Ha a hivelybol jönne zöld folyas, az így nem maradna abba és abban az esetben azonnal orvoshoz mennek.
2020. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy az előző kakiból maradt bent egy pici? Az én 1,5 éves lányomnak is bemegy a kaki a hüvelyhez mindig.
2020. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is gondoltam a kakira, de párom szerint nem az volt.

Azóta egyszer állítólag egy tűhegynyit látott a pelenkában (vagy csak képzelődött)

Azóta nem volt.

Kapott ma a gyerek este a fürdés előtt egy kis kamillás fürdőt, illetve volt betadinos lemosás is.

Meglátjuk, ha gond lenne max ügyeletre megyünk, ha nem lesz gond, akkor hétfőn intézünk labort meg nőgyógyászt neki.

2020. aug. 21. 19:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!