Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers premium care pants...

Pampers premium care pants véleményekre lennék kíváncsi, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eddig nadrág pelust használtunk pampers premium care 4- es méretet. Úgy érzem, hogy kicsi már a kislányomra így nagyobbra szeretnék váltani, de elgondolkodtam, hogy akkor már váltanánk bugyi pelusra ugyan ebből a márkából. 12 kg az alany. A pants méretek hasonlítanak a sima nadrág pelus méretekhez? Akkor abból már mehetne az 5-ös? Illetve ugyan olyan jó nedvszívó, mi a tapasztalatotok?
máj. 17. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a sima bevalt nektek, akkor ez is tuti jo lesz, mert kb ugyanaz.
máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A pants mindig kisebb, mint a sima, de többet bír.
máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak ezt használtuk. Bugyipelusból is. Amikor váltottunk, mi is kb 4-ről, akkor 5-ös mérettel kezdtük a bugyipelust. Szerintem még jobban szívta a nedvességet mint a sima.
máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, kisfiam állandóan kipisilt a rendes pelusból, és végül ez vált be. Éjszakára is a pampers éjszakai bugyipelusát használjuk.
máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Premium caret használtunk. Jobban bírta, a kaki is kevésbé ragadt a popsijához, stb.
máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!