Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiúnak milyen...

6 hónapos kisfiúnak milyen játékot vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés
Az én kisfiamról van szól, légyszi, írjatok tippeket, karácsonyra szeretnék neki előre vásárolni, akkor lesz fél éves.
2010. aug. 5. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam favorit játékai akkora korában: rágókák, plüss illetve pancsoló könyvek, zenélő játékok, lehet olyan kockát kapni, aminek miden oldalán más van.Egyik zörög, a másikon napocskát lehet kihúzni, tükör stb.
2010. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó tanács, sok játék felesleges, mert lesz egy időszaka, amint elkezd mászni és menni, hogy nem fogja semmi játék érdekelni csak a pakolás és pakolás.
2010. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csörgő felfújható hengert vettem neki, ami elvileg a kúszást, mászást segíti, mert ugye elgurul, ha hozzányúl, de inkább szerette emelgetni hanyattfekve, rázni, meg azon gurulásztunk (ráhasalt, én fogtam a lábát, ő meg a kezével lépegetett előre, így a karja is erősödik)


Vagy keress olyan zenélő játékot, amit ha ütöget, csapkod, akkor hangot ad ki. Fontos, hogy ne pici gombok legyenek, mint pl. a babatelefon, mert az még nem tudja nyomkodni, de fél évesen elkezd majd mindent csapkodni, akár hasonfekve is, vagy az asztalnál az ölben ülve. Kevés ilyen játék van, amit az egész tenyerével ütögethet és hangot ad, de ha már most keresgélsz, biztos találsz.

Én még keljfeljancsit kerestem akkor, ezt is pont azért, hogy ha ő csinál vele valamit, akkor mozog. De csak piciket találtam, és nem túl sokat, azt nem vettünk.


Egyébként meg akkor tényleg a fürdőskönyv volt a favorit, mind a hármat a nyál tartotta össze, meg amin meglepődtem, hogy a csörgőket is 6-7 hónaposan kezdte el megszeretni: élvezik, hogy rázza mint az őrült. Icipici korában pl. csak mi tudjuk neki rázni....

Eljátszik percekig a homokozóvödör fülével (már rá sem tudom raki, mert lejön, annyiszor leoperálta róla).


Most 8,5 hónapos, nekünk is kéne újítani játékokat, bár ezt is csak én szeretném. Ő elvan a szőnyeg sarkával, az ajtók lebegtetésével, egy szösszel eljátszik a földön az ujjaival stb..... Jó vásárlást!

2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. aug. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!